PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - rstyle - 20-09-2009

@up.
Swap bo najlepszy sposób odpada (mcboot).
Modbo radzę nie zakładać - nie lubię jak ktoś pcha łapy w moją konsolę - szczególnie że masz dość nową. I to nie są przecież piraty tylko "kopie zapasowe" ;P


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - GENERiC - 21-09-2009

Z tym, że założenie blokadki D jest hardkorowe. xD A i trzeba się walić zmienianiem płyt. Ja radzę wlutować chipa.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - LinkinParker - 21-09-2009

(20-09-2009, 15:08)GENERiC napisał(a): Ehh...tak pójdzie. Jak już mówiłem chipy teraz pasują do każdego modelu. Takie pytania to mogłeś zadawać parę lat temu, jak do każdego modelu był inny sposób lutowania, układ nóżek.
@AdiEX: ESR masz wersję GUI?

wielkie dzięki...
a na pewno na jak ma się konsolę PS2 NTSC to Modbo 760 dziala w odwrotną stronę i odtczyuję też PAL (pomijając NTSC)??? A odtwarza pirackie i orygianlne???


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - GENERiC - 21-09-2009

Tak na pewno. Ile razy można powtarzać??


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kamel87 - 21-09-2009

to w koncu ciezkie jest zalozenie tych blokadek? bo czytałem, że nie a tu widzę, że hardcorowo. Jutro będę miał swapa i nie wiem, czy sie za to brac, zeby niczego nie uszkodzic...


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - LinkinParker - 21-09-2009

(21-09-2009, 17:06)GENERiC napisał(a): Tak na pewno. Ile razy można powtarzać??

spoko jak narazie nie mam więcej pytań...


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - GENERiC - 21-09-2009

(21-09-2009, 17:50)Kamel87 napisał(a): to w koncu ciezkie jest zalozenie tych blokadek? bo czytałem, że nie a tu widzę, że hardcorowo. Jutro będę miał swapa i nie wiem, czy sie za to brac, zeby niczego nie uszkodzic...
Jak jesteś cierpliwy to założysz.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - LinkinParker - 24-09-2009

A modbo 760 w serwisie może kosztować 140 zł??? A ile teraz może Ripper kosztować?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - arek1995 - 24-09-2009

Mam problem z przerobioną kartą pamięci . Kiedy włanczam konsole wszystko jest ok pokazuje sie menu fmcb, ale gdy chce odpalic grę wchodzę w funkcję "uruchom grę" itd. i po tym pojawia mi się czarny ekran po czym nic się nie dzieje. Zaś kiedy chcę obejrzeć film włożę płytę wejdę w funkcję to pokazuje mi się, że płyta jest zła i nie można jej odtworzyć. Co mogę zrobić? Proszę o pomoc czy to ten facet mnie wykantował ?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - GENERiC - 24-09-2009

(24-09-2009, 14:30)LinkinParker napisał(a): A modbo 760 w serwisie może kosztować 140 zł??? A ile teraz może Ripper kosztować?

140zł ale z montażem. Rippera już nie ma w sprzedaży.

arek1995 napisał(a):Mam problem z przerobioną kartą pamięci . Kiedy włanczam konsole wszystko jest ok pokazuje sie menu fmcb, ale gdy chce odpalic grę wchodzę w funkcję "uruchom grę" itd. i po tym pojawia mi się czarny ekran po czym nic się nie dzieje. Zaś kiedy chcę obejrzeć film włożę płytę wejdę w funkcję to pokazuje mi się, że płyta jest zła i nie można jej odtworzyć. Co mogę zrobić? Proszę o pomoc czy to ten facet mnie wykantował ?
Jaki film dokładnie? DVD-Video czy jakiś .AVI na przykład? Gra spatchowana? Ludzie nauczcie się pisać. :/