PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - drakon - 12-09-2009

Koledze chodziło o to, że aby ZAINSTALOWAĆ FMCB na nieprzerobionej konsoli musisz mieć:
- Swap Magic
- lub chipa
- lub exploit Mr Browna
- lub kolegę, który ma jedno z powyższych i może Ci go zainstalować na Twojej karcie pamięci.

Na "gołej" konsoli nie zainstalujesz FMCB, bo musisz odpalić instalator z PD lub płyty, a niby jak to zrobisz?

Poczytaj więcej TUTAJ.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kamel87 - 12-09-2009

Aha. No swap magica zamierzam w najbliższym czasie sobie ufundowac Smile a zrobienie tego samemu jest trudne?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - GENERiC - 12-09-2009

Nie. Ogranicza Cię do kliknięcia przycisku.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - czosnek17 - 12-09-2009

Czy gry w wersjach NTSC będą działać na konsoli obsługującej tylko PAL z wgranym FMCB?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - GENERiC - 12-09-2009

No tak.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kamel87 - 12-09-2009

dzięki, dzięki wszystkim i narazie nie przepraszam za nadgorliwość bo pewnie pojawią się jeszcze z mojej strony kolejne banalne (dla Was) pytania Smile


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - czosnek17 - 13-09-2009

dlaczego jak włożę grę w formacie NTSC, to obraz cały czas skacze? Kolory są normalne, ale ten obraz... Mam fmcb, ale może to wina starego telewizora??


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Herflik - 13-09-2009

Albo kabel albo telewizor. Spróbuj podpiąć do innego TV konsolkę z grą NTSC. Jak nadal skacze to znaczy, że ktoś zarobi na allegro na nowym kabluTongue


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - czosnek17 - 13-09-2009

sprawdzałem na 2 kablach, jednym ps2-euro i drugim oryginalnym i nadal się wali. Chyba zarobią na nowym telewizorze Big Grin


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - LinkinParker - 16-09-2009

Cczym się rÓŻNi Modbo Chip od Rippera i który lepszy? Mam PS2 slim NTSC