PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Jarek882 - 23-01-2009

Amerykanskie gry nie beda działac na europejskiej konsoli poniewaz USA ma system NTSC a europa PALSmile


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Ziemniak - 23-01-2009

Czyli mam rozumiec, ze polskie gry na konsoli ze Stanow nie pojda? Jakas przerobka pomoze czy wogole sie za to nie brac?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Jarek882 - 23-01-2009

Nie beda działac.a przeróbka to chip modbo,swap magic,lub free mc boot(oprogramowanie wgrane na karte pamieci)


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - komiak - 23-01-2009

Przeróbka powinna pomóc, o ile chip zostanie dobrze zlutowany ;P


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kurak5 - 23-01-2009

Mam takie pytanie.
Co jest lepsze Swap Magic 3.8 Czy MC_Boot? Jakie są wady i zalety obu programów ?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - SZAJBUS_SzeF - 23-01-2009

Jeśli masz memorke i możliwości to MC_Boot wyjdzie Cię dużo taniej niż Swap Magic.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Woocash88 - 23-01-2009

Wady SM:
Żonglerka płytami.
Nie działają obrazy powyżej 4.35gb.

Zalety SM:
Nie trzeba patchować gier.
Nie wykrywalny do grania online.

Wady MCboot:
Trzeba patchować gry przez co nie powymieniasz się z kumplem grami który nie patchuje. Big Grin
Zabiera parę MB z karty pamięci.

Zalety MCboot:
Po spatchowaniu niczym się nie przejmujesz, wkładasz płytę i grasz.
Tanio wychodzi.


Kurak5
Najlepiej sobie wgraj FMCBoota i zobacz czy Ci pasuje, jak ci się nie spodoba to kupisz SM Tongue


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - GegraMan - 23-01-2009

Jak to nie działają obrazy powyżej 4.35 gb ? O co chodzi ? Co np. z GH World Tour zajmuje prawie 8 ?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Woocash88 - 23-01-2009

No i trzeba znaleźć rip'a niestety żeby działało Wink ja znalazłem, jak chcesz to się podzielę jak znajdę skąd to ściągnąłem Big Grin


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kurak5 - 24-01-2009

A do MC BOOTA trzeba mieć te haczyki MAGIC KEYS ?
A no i co jest potrzebne ? Bo czytałem że można przez demo odpalić, albo oryginalną grę z PSX, jak to jest?

A MC musi być oryginalna czy może być podróba 8 MB ?

Tym że się z kumplem nie powymieniam to akurat żaden problem Wink

@Woocash88 - no to się może zgadamy na gg i pomożesz mi, ok ?