PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kamel87 - 06-09-2009

mam pytanka.

1. Czy Swap Magic 3.8 jest duzo lepszy od wersji 3.6?? bo jest różnica w cenie, a nie wiem czy jest różnica w jakości.
2. Trudno jest samemu założyc zaślepki, skonfigurować?
3. grałem kiedys na ps2 facie na swap magicu i wyjmowało się stacje dysków za pomocą kawałka plastiku, ale jak to wygląda w wersji slim (mam najnowszą)??

dopiero od niedawna mam ps2 i troche jestem zamotany, wahalem sie co do przeróbki i zdecydowałem się na swapa bo nie chce tracic gwarancji


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Killer - 06-09-2009

1.No najlepiej by było nabyć 3.8 bo jest nowszy ale zrobisz jak uważasz. 2 Montowałem kumplowi zaślepki w starszym modelu slima i dałem spokojnie rade. 3. Nic nie musisz wyjmować. Po prostu wkładasz płytę do konsoli potem podmieniasz ją na kopie i grasz przy zamkniętej klapce.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Woocash88 - 06-09-2009

Co do Swap magic, 3.6 od 3.8 różni się wyglądem menu i sm 3.8 ma w sobie cheaty do gier które można sobie włączać... tylko tym to się różni.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kamel87 - 06-09-2009

dzięki. Łee skoro tylko tym to nie ma co dopłacać do 3.8 Smile ale wyczytałem też, że na 3.6 nie chodzą wszystkie gry, za to w informacji o 3.8 pojawiło się, że 100 % gier chodzi?

Na początku nie miałem zamiaru w ogóle wydawac hajsu na jakiekolwiek przeróbki, ale finansowo bym chyba nie ogarnął jakbym chciał grać w większą ilość gier.

A tak przy okazji to dlaczego po włożeniu pendrive'a konsola mi go nie wykryła?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kurak5 - 06-09-2009

(06-09-2009, 17:47)Kamel87 napisał(a): dzięki. Łee skoro tylko tym to nie ma co dopłacać do 3.8 Smile ale wyczytałem też, że na 3.6 nie chodzą wszystkie gry, za to w informacji o 3.8 pojawiło się, że 100 % gier chodzi?

Pójdzie ci to samo na 3.6 jak i na 3.8 ( niby nowsza wersja powinna mieć większość kompatybilność, ale to się prawie niczym nie różni, tylko tym o czym wspominał @Łukasz)

(06-09-2009, 17:47)Kamel87 napisał(a): A tak przy okazji to dlaczego po włożeniu pendrive'a konsola mi go nie wykryła?

Bo zwykła przeglądarka ps2 nie wykryje wszystkiego (tak praktycznie to nie wykrywa większości ;] ) Więc radził bym, otwieranie przez ulELFa


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kamel87 - 07-09-2009

a co to jest ulELF?Sad


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kurak5 - 07-09-2009

Tutaj masz wszystko opisane Smile Jakbyś coś nie dał rady to pisz w tamtym wątku.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - czosnek17 - 08-09-2009

czy sciągnięte dema gier na ps2 i nagrane na zwykłą płytę pójdą na nieprzerobionej konsoli?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kurak5 - 08-09-2009

Nie, musi być oryginał, albo wszelkiego rodzaju "wspomagacze" konsoli Tongue


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - czosnek17 - 08-09-2009

ale żal, przecież to jest demo to mogliby już sobie podarować te zabezpieczenia Big Grin