PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - GENERiC - 13-08-2009

Bo to jest smut.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Selph - 14-08-2009

Słucham?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - GENERiC - 14-08-2009

Nie zrobisz takiej rzeczy bo to jest fizycznie nie możliwe dla PS2.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - debek - 16-08-2009

Hej, cześc wszystkim!
mam ps2 slim + swap magic + memorke 8mb sony.
Chce oglądać filmy w formacie rmvb.
Wiem że jest możliwość wgrania na memorke programu sms, ale chciał bym też móc odtwarzać filmy z pendriWa.
Czy w tym przypadku konieczne jest modyfikowanie konsoli czipem?
Jaki polecacie?
Czy wgrywając coś na memorke mogę odpalać kopie bezpieczeństwa płyt bez SM?
Pozdro!


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - GENERiC - 16-08-2009

SMS skopiujesz na memorkę ulELFem. Ofkoz wcześniej zmiana ELF-a na SMBOOT0.ELF na przykład i odpowiedni folder. Oczywiście jak nie chcesz się walić to wgrywasz FMCB jak masz model z którym exploit jest kompatybilny.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Simmi - 17-08-2009

A ja mam takie pytanie:
Co z graniem w online przy zamontowanym chipie? Czy da się grać w kopie online bez wylaczania chipa(wtedy chyba się gra nie uruchomi?).


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - hetm4n - 17-08-2009

i dodam do tego jeszcze jedno pytanie, jakie serwery jeszcze sie trzymią z multi na ps2 ??


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - GENERiC - 18-08-2009

Co do serwów to było gdzieś na forum. A do grania to chipy nowsze mają opcję Stealth, która wyłącza go po zabootowaniu gry. Jest to przydatne i do gier przez internet jak i gier które mają zabezpieczenia przed chipem. Jak nie masz tej opcji to po prostu musisz wyłączać chipa. Np wyprowadzić z jednej nóżki taki kabelek. Wink


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - grzego - 18-08-2009

Witam. Mam jedno pytanie dotyczące PlayStation. Czym różnią się te konsole gdy jedna ma nisko pasek z napisem PlayStation 2, a druga ma po środku napis PS 2. Na Wikipedii przeczytałem, że ta z paskiem nowsza (slim) i mi też się tak wydawało. Ja mam tylko PSP Różnią się trochę grafiką czy jak? Może w ogóle ktoś by miał tanio PlayStation we Wrocławiu


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - piotrek551 - 18-08-2009

slim jest dużo mniejsza, lżejsza no i zdaje mi się mniej awaryjna ale to tylko moje zdanie, natomiast do fat czyli starsza jest dużo większa cięższa ale ma możliwość podłączenia dysku oraz ma wbudowany zasilacz