PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Marzyciel - 24-07-2009

Wystarczy, że raz wgram FMCb i cacy? Może być wersja FCBM 1.8b czy inna? Sorki, że tak sie pytam, ale wole być pewny 100%


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - GENERiC - 24-07-2009

Nie będziesz musiał wgrywać 12 razy dziennie co 2 godziny. Wersja najlepiej najnowsza czyli 1.8b.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Marzyciel - 24-07-2009

Chyba ostatnie pytanie. Po wgraniu normalnie potem włanczam kopie gier czy musze podmieniać?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - GENERiC - 24-07-2009

A co Ci odpowiedziałem parę postów temu? Żeby uruchomić grę odpalasz ESR i przez niego włączasz grę.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Marzyciel - 24-07-2009

Próbuje włonczyć płyte z FCBM ale pisze mi "The disc could not be read". Dam se z tym spokuj dzieki za pomoc.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - GENERiC - 24-07-2009

Czytasz dokładnie to co Ci napisałem. Że masz włożyć ORYGINAŁĄ i w odpowiednim momencie podmienić na NAGRANĄ PŁYTĘ(gry jest logo PlayStation2). Aha jak masz oryginała na DVD, to kopia też musi być na DVD. Etc.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Marzyciel - 24-07-2009

Aha a ja cały czas Cd wkładam xD


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - hultaj2 - 24-07-2009

Generic dzięki, po kupieniu oryginalnej karty wszystko działa. Dzięki za szybką odpowiedź Wink


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - GENERiC - 24-07-2009

Proszę. Jak miło takie podziękowanie usłyszeć. Smile


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Marzyciel - 24-07-2009

Generic wiem, że zaczynam cie powoli wkurzać, ale ściągłem elfpack i dalej jest te czerwone tło z napisem "Please insert a playstation or playstation 2 format disc". Kurak5 miał racje nieda sie przerobić sphc 90004 Sad . Zostaje mi tylko granie na oryginalnych, bo niemam dostępne inne sposoby przerobienia konsoli.


@ Już wiem czemu niemoge przerobić patrzałem teraz na pudełko i pisze sphc 90004 cb może dlatego niemoge przerobić/