PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - GENERiC - 24-07-2009

Date Code.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Marzyciel - 24-07-2009

A jak to zrobić? I czy niestrace gwarancji?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - hultaj2 - 24-07-2009

Witam, mój problem jest następujący, dzisiaj stałem się posiadaczem oryginalnej gry God Of War i przy próbie zapisu, gra znajduje kartę pamięci, lecz przy zapisywaniu wyskakuje komunikat saving error, karte mam 32mb, nieoryginalną, od jakichś dwóch tygodni, dotychczas wszystko działało, a tu coś takiego. Proszę o szybką odpowiedź, ponieważ zależy mi na tym save'ie i oczywiście na grze. Pozdrawiam. Inne gry normalnie się zapisują.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - GENERiC - 24-07-2009

To zakup oryginalną. God of War ma zawsze problem gdy zapisuje na nieoryginalnej. Co do Date Code jest on na nalepce tam gdzie masz model. Nie nie stracisz gwarancji.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Marzyciel - 24-07-2009

Sorki ale niekapuje co mam zrobić. Mam zrobić MR free Bota z tym Data Code?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - GENERiC - 24-07-2009

Nie. Masz zobaczyć jaki masz Data Code.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Marzyciel - 24-07-2009

8a
To dobrze? A napewno niestrace gwarancji, bo to przecież majtrowanie przy konsoli.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - GENERiC - 24-07-2009

Tak. Wręcz zajeb*****. Co ty się tak boisz o tą gwarancję? Jak by Ci jeszcze coś dała. I co z tego, że "majstrowanie", ale nie sprzętowe. Teraz musisz nagrać na płytę FMCB z programami i podmienić szybko z oryginała na kopię w trakcie napisu PlayStation2, albo dasz koledze z przerobionym PS2, żeby nagrał FMCB na memorke.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Marzyciel - 24-07-2009

Czyli wystarczy, że wgram oprogramowaniez płyty? A potem wystarczy zakażdym razem szybko podmieniać orginalną grę na kopie. Dobrze zrozumiałem? Laser sie bardziej "męczy" jak się odpala kopie? I jeszcze jedno. Za każdym razem musze patchować gre czy nie?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - GENERiC - 24-07-2009

Wiesz na jakiej zasadzie działa FMCB?
Żeby zainstalować FMCB musisz podmieniać płytę z oryginała, chyba że wolisz zainwestować 80zł w Swapa lub 110zł za montaż modchipa.
Tak laser zawsze się męczy na kopiach.
Tak za każdym razem(co prawda są jakieś sposoby odpalenia bez patchowania, ale po co sie pier*******?