PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - mattek - 08-02-2015

0D to nie 4 kwartał 2010 roku? FMCB siada tylko na konsolach z 8B włącznie z tego co mnie pamięć nie myli.


Odp: ie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - dragon1493 - 08-02-2015

FMCB dziala na 8a, 8b i 50% szans przy 8c Smile.

Wysłano z Motorola Moto G


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - mattek - 08-02-2015

No tak, więc konsola z kodem wymienionym wyżej się już niestety nie kwalifikuje.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Jusko - 08-02-2015

Kwalifikuje oczywiście również, tylko trzeba tu już np. Swap Magic Wink Dopisuję to oczywiście informacyjnie, aby właściciel 0D nie pomyślał, że w ogóle nie ma szans zobaczenia FMCB na swojej konsoli Smile Po prostu jest to już nieco trudniejsze niż na wcześniejszych wersjach.


Odp: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka p... (dla "zielonych" w temacie) - dragon1493 - 08-02-2015

Nie zobaczy FMCB nawet przy Swap Magic..., jedynie ma opcje uruchamiania ELFów przez pena z użyciem Swapa ale FMCB nawet jak zainstaluje to nie ruszy mu.

Wysłano z Motorola Moto G


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - mattek - 08-02-2015

Dokładnie. Przecież tutaj już Sony wszystko poblokowało.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Riordianin - 08-02-2015

Szkoda że exploit M.Browna nie rusza na Slimach, wielka szkoda Sad
Co prawda nadal trzeba mieć grę z PSX'a oraz kogoś kto nam wgra, ale przydałoby się to komuś na slimie... Czasem SONY się uczy na błędach Smile
Teraz pozostaje Tobie jedna z poniższych metod:
-Kupić Swap Magic
-Wlutować ModChip
-Zainteresować się Swap Trickiem (podmiana oryginalnej płyty na kopię z podmienionym elfem na ULE)

Ostatnia jest najtańsza (jak masz kilka gier na PS2 to może trafi Ci się jedna z plikiem wykonywalnym elf w sobie) ale jeśli nie masz płyty z elfem na nim, to albo kup taką grę (Na przykład: 007 Agent Under Fire)


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Jusko - 08-02-2015

dragon1493 napisał(a):Nie zobaczy FMCB nawet przy Swap Magic..., jedynie ma opcje uruchamiania ELFów przez pena z użyciem Swapa ale FMCB nawet jak zainstaluje to nie ruszy mu.

Na pewno? Ja na 8D uruchamiam FMCB bez problemu - inna sprawa, że kompletnie nie jest mi potrzebny, bo odpalam UELFLauncher z pendriva od razu.

PS: Metoda ze Swap Magiciem. Próbowałem parę miesięcy temu i wiem, że na pewno FMCB odpaliłem - nawet zainstalowałem na memorce Smile Może jednak coś źle zinterpretowałem - muszę sprawdzić raz jeszcze Smile


Odp: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka pritp... (dla "zielonych" w temacie) - dragon1493 - 08-02-2015

A moze masz obudowe przelozona ? Smile

Wysłano z Motorola Moto G


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Jusko - 08-02-2015

Ech...mój błąd...testowałem to przecież na 8B, a nie 8D Rolleyes Kajam się - wprowadziłem nieświadomie w błąd, za co przepraszam i śpieszę sprostować. Shy

Z drugiej strony - brak możliwości uruchomienia FCMB to żadna strata. Ostatecznie to i tak launcher do uruchomienia osobnych aplikacji ELF. Tyle, że ładnie wygląda i wszystko w jednym miejscu.

Autorowi konsoli od 0D poleciłbym poszukać po prostu samej choćby płytki Swap Magic CD, wsadzić na pendrive uLaunchELF, z jego poziomu odpalać PS2 Loader również na pendriva i jest w domu Smile Przynajmniej oszczędza laser odpalając z PD (wcale nie taka tragedia) lub po kablu z SMB Smile