PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - tomx1989 - 08-07-2014

A istnieje jakaś gra z opcją online która prosi o włożenie płyty NAD? Większość gier raczej miała wbudowaną tę opcję.


Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Szymon - 08-07-2014

Nigdy z czymś takim się nie spotkałem. Obstawiam, ze gra ma juz w sobie opcje konfiguracji rozgrywki sieciowej.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - mattek - 09-07-2014

No właśnie większość, ale chyba nie wszystkie. Bodajże CoD3 musiał być skonfigurowany przez coś innego.


FreeMCBoot - momus24 - 21-07-2014

Witam. Więc mój problem polega na tym iż wczoraj kolega przyniósł mi PS2 i dwie memory card. Jako że napęd nie działa to chciałem żeby gry odpalały się z pendrive'a. Czytałem o freemcboot i znalazłem na jednej karcie pliki BOOT i SYS-CONF. I tu moje pytanie: co to są za pliki? Niby są to pliki freemcboot'a lecz przy odpalaniu konsolki pokazuję mi się standardowe browser i system configuration. Da się coś z tym zrobić? Dodam że karta jest oryginalna od sony a wersja konsoli to SCPH-30004. Jestem zielony co do PS2. Z góry dzięki za odpowiedź.


. - dragon1493 - 21-07-2014

No musisz wgrac na nowo exploit z FMCB, to ze masz logo Sony na tej karcie to jeszcze nie swiadczy o tym ze karta jest oryginalna.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - MOLO - 03-08-2014

Postanowiłem zakupić Ps2 SCPH-90004 i chciałem się w niej pozbyć blokady regionalnej. Czy da się to jakoś zrobić?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - mattek - 03-08-2014

Modchip, Swap Magic lub (jeżeli to możliwe) FMCB. Są chyba też jakieś softy na płytach, ale nie jestem pewien. Takie rzeczy były przynajmniej na DC.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - MOLO - 04-08-2014

Logika podpowiada że najskuteczniejszą opcją byłby modchip gdyż nie obciążałbym dodatkowo lasera. FMCB z tego co się zorientowałem nie działa na tych najnowszych wersjach, więc najlepsza opcja z automatu odpada Sad. Czy ktoś na forum zajmuje się może montowaniem jakichś dobrych chipów do tych nowych modeli?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Szymon - 04-08-2014

Jadcorben


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - RafalKa - 05-08-2014

Szymon miszczu Wink jak robisz przysługę to zareklamuj pls.
Tak to prawda Jadcorben takimi rzeczami (na poważnie) tutaj na forum (i nie tylko) się zajmuje