PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Czarnobyl97 - 26-06-2009

Co to są i do czego służą haczyki?Czy Swap magic 3.6 można odpalić na "płaskiej" ps2?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Sanosuke - 26-06-2009

Swap Magic chodzi na każdym modelu PS2.
A te haczyki są po to, aby można było podmienić płytę Swapa na pirata. PATRZ


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Bart - 28-06-2009

Mam dość mocno porysowaną płytkę CD z grą i chciałbym zrobić jej kopie. Jaki jest podobny program do programu DVD Decrypter?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - drakon - 28-06-2009

Magic ISO.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - komp-stg - 29-06-2009

Witam jestem nowy i mam problem kupiłem na allegro ps2 przeróbke ponoć .Plomba przecięta .Sprawa wyglada tak ściagam gry z neta i nie działaja niewiem czemu .Oto co spisałem z MENU konsoli
SCPH 70003
Browser 1.40
CD player 2.00
PS driwer 1.11
DVD player 3.10E
MC Adres 00.04.1F.4B.71.79
Free MC Boot version 1.8
ESR

to wyczytałem z Menu.Dzieciaki mi płaczą ze chcą grać a ja nie potrafię im sciągnać gry .
Jak pobrałem grę to nagrywałem DVD decryptem i nic nie śmiga .Niewiem czy gra jest przerobina ,ale z tego co wyczytałem na waszym forum to znaczy że jest .I druga sprawa chce zakupic MC 64 Mb jak przegrać z karty na karte tego FREEMC BOOTa z karty na karte prosze pomożecie , czytam i czytam ale to mi ciezko przychodzi naprawdę pomóżcie


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - GENERiC - 29-06-2009

Najpierw spatchuj grę ESR Disc Patcherem (bieząca wersja to chyba 0.24). A co do karty 64MB to nie kupuj, bo nieorginalna. Jaką masz teraz?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - komp-stg - 29-06-2009

(29-06-2009, 22:29)DJ_Heniek napisał(a): Najpierw spatchuj grę ESR Disc Patcherem (bieząca wersja to chyba 0.24). A co do karty 64MB to nie kupuj, bo nieorginalna. Jaką masz teraz?

teraz mam 8 Mb a opisze jak postępuję z grą męczę się od godz 16

sciagnołem street figher były tam pliki mdf mds ten wiekszy około 3,6 Gb przerobiłem ultra iso na obraz iso teraz spatchowałem programem jaki opisałeś nagrałem alkocholem 120 na predkości 4 i udało sie gra się wczytuje


czy mozecie opisać w jakich rozszerzeniach sa gry na ps 2 i skad najlepiej je zasysac spostrzegłem kilka rodzaji iso mdf mds sc i kilka innych

mam pytanko czy pliki mdf mds musza być razaem nagrane na plytkę szacun dla kolegi DJ heniek pozdro i czekam jeszcze na waszą pomoc podajcie koledzy linka skad pobierać najlepsze gierki


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - GENERiC - 29-06-2009

Gry na PS2 mają takie same rozszerzenia jak normalne obrazy płyt: .ISO .NRG .BIN .MDF i można by wymieniać i wymieniać. Po gry na PS2 zapraszam do naszego działu Download. Jakby jakiejś gry nie było, to napisz w temacie "Poszukuje GRY". A co do karty pamięci - to zostaw tą powinno miejsca wystarczyć. Jak coś to dokup drugą 8mb, bo tych większych nie polecam bo podróbki(chociaż i te 8-megowe też są podrabiane).


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - drakon - 30-06-2009

MDS to podobny plik dla MDF, jak CUE dla ISO, zawierający informacje o nazwie obrazu oraz parametrach nagrywania. Pisałem już o tym na forum w temacie "nagrywanie płyt". Jeśli nagrywasz bezpośrednio z MDF, powinieneś mieć też MDS. Jeśli przerobiłeś obraz na ISO, siłą rzeczy MDS jest Ci zupełnie zbędny.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - komp-stg - 30-06-2009

(30-06-2009, 10:34)drakon napisał(a): MDS to podobny plik dla MDF, jak CUE dla ISO, zawierający informacje o nazwie obrazu oraz parametrach nagrywania. Pisałem już o tym na forum w temacie "nagrywanie płyt". Jeśli nagrywasz bezpośrednio z MDF, powinieneś mieć też MDS. Jeśli przerobiłeś obraz na ISO, siłą rzeczy MDS jest Ci zupełnie zbędny.


pobrałem wczoraj grę obcy kontra predator i po wypakowaniu sa tylko takie rozszezenia plik001 alap-dgr itd na koncu jest jeden o takim rozszezeniu
plik SFV i zajmuje tylko 1 KB