PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



RE: konsola SCPH 70003 - Boven - 14-04-2014

Wrzuć linka jak znajdziesz ;] Chętnie go obejrzę .


RE: konsola SCPH 70003 - JaDCorbeN - 15-04-2014

Sorrki że dopiero teraz:




RE: konsola SCPH 70003 - Boven - 15-04-2014

Jeszcze ostatnie pytanko odnośnie formatu dysku twardego.
1.Czy po formacie z NTFS na FAT 32 coś mu się nie poprzestawia?
2.Czy system exFat zostanie rozpoznany przez konsolę?
3.Jeżeli nie to jakim programem mogę sformatować mój dysk?( wiem że z poziomu systemu jest to niemożliwe).


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Spaidi - 18-04-2014

Juz od jakiegos czasu mam ps2(modbo). Wiele sie czyta tutaj na forum, ze plyty nie musza byc nagrywane niska predkoscia. Ja jednak nie majac takowej wiedzy, myslac ze postepuje wlasciwie nagrywalem gry 4x. Mam wiele gier nagranych ta predkoscia. Konsola chodzi bez problemu(slim). Laser nie marudzi itd Plyty zawsze kupowalem dobrej jakosci(Verbatim, Sony, TDK). Moje pytanie czy faktycznie mocno laser dostaje w dupe przy takiej predkosci nagrania? Czy poza laserem nic sie nie zuzywa mocniej? Bo pozniejsza wymiana lasera i tak mnie czeka, a nie sa to jakies kolosalne wydatki


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - mattek - 18-04-2014

4x jest ok. Ja prawie wszystkie gry mam nagrane tą prędkością i nic się nie dzieje od 7 lat Wink


Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - dragon1493 - 18-04-2014

Prędkość x8 generuje mniej błędów od x4 także polecał bym nagrywać x8.

Ja tak nagrywam gry i zero problemu z odczytem płyt.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Helios98 - 27-04-2014

Witam kupuje kabel do konsoli łączący z telewizorem i nie wiem czy to nie pogorszy wyglądu i czy będzie tak samo jak na plazmie i LCD

[Obrazek: PC290026J_enpeqpr.JPG]


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - mattek - 27-04-2014

Jak do CRT to jak najbardziej.

Nie jest ułamany przy wtyczce do konsoli?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Helios98 - 27-04-2014

nie tylko tak ułożył i trochę wygląda i za darmo bo sam został darmo XD i kupuje od 12latka :O


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - dragon1493 - 27-04-2014

Ja bym tego kabla nie brał, jak już chcesz kabel RGB to kup bez tej przełączki na chinche, będzie na pewno lepsza jakość obrazu na TV od composite.