PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Szymon - 14-10-2013

Nie, spatchowaną płytę normalnie włóż do konsoli, pendrive do portu USB i zresetuj.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - zlotyck - 14-10-2013

a moze bedzie ktos tak mily i napisze mi krok pokroku jak instalowac jakim programem jaka predkosc itd. bo moze cos zle robieSad


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Szymon - 14-10-2013

Szymon napisał(a):nagraj to alcoholem 120% na plyte verbatim z predkoscia 8x

poza tym dobrze nagrywałeś

O co Ci chodzi kolego? Czy zrobiłeś to, co Ci mówiłem? Coś nie działa?
Wgraj tamte dwa pliki na pendrive. Włóż pendrive do PS2, trzymaj X cały czas i włącz konsolę. Powinien pojawić się napis ESR!
Wtedy puszczasz X i wkładasz nagrywaną grę (która była patchowana). Będą się mieniły kolorki.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - zlotyck - 14-10-2013

Dzieki wielkie za pomoc! fifa 14 smiga wiec reszte tez moze jakos dam radeSmile Jeszcze raz wielkie dzięki!!Smile

fife nagralem imgBurn a wczesniej spachowalem ESR Disc. zobacze jak bedzie z innymi grami.

jednak nadal cos jest nie tak bo kolejne 2 gry nagrane w ten sam sposob co fifa nie dzialaSad od czego to moze zalezec?


FMCB - Parę pytań... - zielin - 23-12-2013

Witajcie moi mili!

Spraw parę mam, rozwiążecie - piwo postawie wam! (albo kliknę pomógł 8D)



No to tak:
-Dlaczego PS2 nie widzi mi HDLoadera w Slide menu systemu?
-Jak mam edytować plik, który jest za to odpowiedzialny? (@up)
-Da się wyłączyć te brzydkie logo boota, gdy konsola zaczyna bootować? (tak, wiem strasznie pokręcone - przepraszam)


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - piotros - 23-12-2013

Ad. 3. Tak, da się wyłączyć, ale musisz mieć zamontowanego chip'a... Tongue Innych sposobów raczej nie znajdziesz.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - zielin - 23-12-2013

Mam zamontowanego Chipa ;>


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - cbool1995 - 23-12-2013

1. Jeżeli dobrze rozumiem chodzi o menu konsoli? Jak tak to musisz wejść w konfiguracje fmcb-->configure osdys options--> tam będziesz miał w drugiej linice " 1 i nazwę programu" zjedziesz na dół czy w bok będzie analogicznie "2 nazwa..." szukasz wolnego miejsca albo Hdloader i klikasz Kółko. W name wpisujesz nazwę jaką chcesz żeby wyświetliło niżej dodajesz miejsce położenia programu
2. up tylko nie zapomnij zapisać zmian!


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - zielin - 23-12-2013

Tak tak, menu konsoli Smile

A jak dostać się do tego menu? Zainstalowany jest na karcie "Multi Install", do tego jak wrzuciłem ESR do folderu BOOT na mc0:// to się w menu pojawił, ale jak już wrzuciłem HDLoader, to go nie ma. Dodam też, że obydwa programy mają rozszerzenie .ELF


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - cbool1995 - 23-12-2013

w menu nie masz Configurator FMCB? albo coś w tym stylu?Jak nie to spróbuj jak włącza się konsola przytrzymać start lub select. Jak też nic to użyj menagera plików i wjedz w karte pam na której zainstalowany jest mcboot i poszukaj configure coś tam .elf