PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Szymon - 14-10-2013

To moze zle nagrywasz. Kazda gra MUSI byc spatchowana. Nagrywaj na plytach Verbatim lub TDK (ja preferuje te pierwsze) z predkoscia x8.



Sent from my iPhone using Tapatalk


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - zlotyck - 14-10-2013

a moze byc taka mozliwość ze za wolno wypalam gry i dlatego nie chce chodzi?

a jakim programem trzeba pachowac? i jak to zrobic?


Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Szymon - 14-10-2013

ESR Disc Patcher malutki programik, patchowanie gry trwa jedno kliknięcie.
Minimalna prędkość nagrywania 4x ale gry się dużo dłużej wczytują niż przy prędkości 8x także gry będą działać ale to nielogiczne nagrywać na małej prędkości.



Sent from my iPhone using Tapatalk


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - zlotyck - 14-10-2013

a podczas tego patchowania po skonczeniu jaki napis ma wyskoczyc zeby ylo wszystko ok? i nagrywac normalnie przez alcochola 120?
to ja nagrywalem najmniejszymi jak sie da bo tak gdzies na jakims forum widzialem... a na mojej konsoli 50004 beda dzialac wszystkie gry? nawet te nowe typu fifa 14 albo 13?

i czy na konsoli PAL beda dzialac wszystkie gry? czy jak jakies na necie szukam to tylko i wylacznie PAL?


Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Szymon - 14-10-2013

Nie wazne czy to PAL czy NTSC - gry beda dzialac. Kluczowa sprawa to to czy telewizor NTSC obsluguje. A nawet jesli nie to i tak to jest do obejscia.
Na wszystkich PS2 dzialaja wszystkie gry (to w koncu konsola a nie komputer) a jesli chodzi o taką FIFĘ to ona praktycznie nie ma ulepszanej grafiki wiec nie ma problemu z uruchomieniem jej na np. siedmioletnim komputerze, a co dopiero na PS2.

W ESR Disc patcher powinien wyskoczyc komunikat o sukcesie po angielsku.



Sent from my iPhone using Tapatalk


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - zlotyck - 14-10-2013

wyskoczylo mi file already patched. i co teraz?


Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Szymon - 14-10-2013

Nic. Tez jest dobrze. Teraz nagraj to alcoholem 120% na plyte verbatim z predkoscia 8x



Sent from my iPhone using Tapatalk


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - zlotyck - 14-10-2013

zrobilem wszystko tak jak mowiles i nicSad wyskoczylo: " Play halted due to malfunction"


Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Szymon - 14-10-2013

Plyta zostala dobrze nagrana, ale twoja przerobka jest źle skonfigurowana. Wyzej pisalem jak masz to zrobic, jak nie dasz rady to napisz - mam asa w rękawie.



Sent from my iPhone using Tapatalk


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - cbool1995 - 14-10-2013

A na jakich płytach nagrywasz? Plusy czy Minusy?