PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - zlotyck - 13-10-2013

nie ma nic takiegoSad ta konsola jest podobno przerobiona chipem. a juz zuzylem 10 plyt na gry i nicSad


Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Szymon - 13-10-2013

Jak masz oryginalną grę PS2 to ją odpal. Jeżeli pojawi się napis "PlayStation 2" to konsola Nie jest przerobiona. Jak wyskoczy napis "PlayStation 2" i oprócz tego jeszcze jakiś inny mały napisik lub logo to jest przerobiona.



Sent from my iPhone using Tapatalk


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - zlotyck - 13-10-2013

no i niestety jest tylko napis PlayStation 2Sad czyli to oznacza że napewno nie jest przerobiona?Sad

Jeszcze mam takie pytanko. Jak kupie karte z wgranym free mcboot to wszystko bedzie dzialalo? jest to wersja 18,b
a jja posiadam konsole 50004


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Cage - 13-10-2013

(13-10-2013, 14:56)zlotyck napisał(a): Jeszcze mam takie pytanko. Jak kupie karte z wgranym free mcboot to wszystko bedzie dzialalo? jest to wersja 18,b
a jja posiadam konsole 50004

Wszystko będzie działało prawidłowo z Twoją wersją konsoli.


Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Szymon - 13-10-2013

Jak masz memorkę to ci wgram za free



Sent from my iPhone using Tapatalk


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - zlotyck - 13-10-2013

Teoretycznie sobie wgralem tego mcboota ale i tak mi nic nie dzialaSad podobno cos trzeba w ustawieniach porobic ale nie mam pojecia coSad wie moze ktos co trzeba zrobic?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - cbool1995 - 13-10-2013

A pojawia się logo Free mcboot po uruchomieniu konsoli?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - zlotyck - 13-10-2013

tak pojawia sie

A moze poporostu zle gry nagrywam? moze ktos bedzie tak mily i powie mi jak to robic i jakim programem? bede bardzo wdziecznySmile


Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Szymon - 13-10-2013

Jak miales napis "Play halted due to malfunction" to dobrze nagrywasz.
Wychodzi na to ze masz nieskonfigurowaną przerobke. W menu konsoli znajdz ESR albo jak go nie ma to na samym dole jest Configurator. Jak wejdziesz w konfigurator to wyskoczy komunikat - nacisnij . Teraz znajdz ESR Path i nacisnij potem znajdz ELF w sciezce mc0:/BOOT/ESR.ELF
Teraz wroc na poczatek menu i wejdz w Save CNF to mc0.

Podczas wykonywania tych czynnosci karta pamieci z FMCB musi byc w
slocie 1.



Sent from my iPhone using Tapatalk


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - zlotyck - 14-10-2013

ale jedna gra ktora mam pozyczona od kolegi mi chodzi... i nie wiem co jest graneSad