PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temaci - Szymon - 08-08-2013

(08-08-2013, 21:10)jadcorben napisał(a): Najlepiej rozkręcić konsolę na drobne

Aj tam zaraz na drobne. Odkręcić 8 śrub i wyjąć bebechy. Będą 2 pokrywy i je pomalować.
Bo chociaż tak w sumie to warto tez pomalować porty padów bo allegrowicze tego nie robią i dziwnie na aukcjach wyglądają konsole srebrne z czarnymi portami.


___________________
Tapnięte z iPhone 3GS

Zaklej naklejki informacyjne z tyłu konsoli.


___________________
Tapnięte z iPhone 3GS


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - MInix4510 - 08-08-2013

Przecież oryginalne Silvery mają czarne portyh


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - kurdafelek - 16-08-2013

witam mam pewien problem kupiłem ostatnio ps2 slim w wersji scph 77001 niestety jest to wersja amerykańska a posiadam kilka oryginalnych tytułów w wersji europejskiej chciałbym ja zmodyfikować modchipem niestety nie wiem jaki wybrać czy możecie mi pomóc


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - RafalKa - 16-08-2013

(08-08-2013, 21:22)Szymon napisał(a):
(08-08-2013, 21:10)jadcorben napisał(a): Najlepiej rozkręcić konsolę na drobne

Aj tam zaraz na drobne. Odkręcić 8 śrub i wyjąć bebechy. Będą 2 pokrywy i je pomalować.
Bo chociaż tak w sumie to warto tez pomalować porty padów bo allegrowicze tego nie robią i dziwnie na aukcjach wyglądają konsole srebrne z czarnymi portami.


___________________
Tapnięte z iPhone 3GS

Zaklej naklejki informacyjne z tyłu konsoli.


___________________
Tapnięte z iPhone 3GS

To co napisał Minix są oryginały z czarnymi portami (Szymek nie odrobiłeś lekcji Tongue )


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Szymon - 16-08-2013

RafalKa napisał(a):Szymek nie odrobiłeś lekcji
Nie rozumiem.


kurdafelek napisał(a):witam mam pewien problem kupiłem ostatnio ps2 slim w wersji scph 77001 niestety jest to wersja amerykańska a posiadam kilka oryginalnych tytułów w wersji europejskiej chciałbym ja zmodyfikować modchipem niestety nie wiem jaki wybrać czy możecie mi pomóc

Modbo 760


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - RafalKa - 16-08-2013

Szymon napisał(a):warto tez pomalować porty padów bo allegrowicze tego nie robią i dziwnie na aukcjach wyglądają konsole srebrne z czarnymi portami
Po co malować skoro oryginały tak mają.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - zlotyck - 13-10-2013

Witam. Jestem zielony w temacie PS2 i potrzebuje waszej pomocy.
Kupilem ostatnio na allegro konsole i podobno jest przerobionaz tym ze nie dziala mi zadna gra sciagnieta i nagrana na plyteSad najpierw nagrywalem na TDK i VAKOSS i nic sie nie dzialo a pozniej wyczytalem na forum zeby nagrywac najlepiej na VERBATIM wiec tak zrobilem i cos zaczelo sie dziac niby gra sie wlacza a po chwili wyskakuje komunikat raz: "Please insert a Playstation or PlayStation 2 format disc" , np na innej plycie " Play halted due to malfunction" Zapewne pisze to w złym miejscu albo ktos juz to samo pisal ale naprawde nie mam pojecia co z tym zrobicSad Nie wiem w czym moze byc problem czy w zle nagranej grze czy porpostu konsola jest nie przerobiona. Podobno jest przerobiona chipem ale nawet nie wiem jak to sprawdzicSad moze ktos bedzie tak mily i pomoze mi bede bardzo wdzieczny. A jesli jest problem w nagrywaniu to moze jakas pomoc jak nagrywac. Bardzo prosze o mozliwie szybka pomoc poniewaz problem jest w tym ze konsola nie jest przerobiona to poporostu oddam konsole i tyle. Pozdrawiam serdecznie.


Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Szymon - 13-10-2013

Włączając konsolę trzymaj przycisk START. Jeżeli jest przerobiona to pojawi się napis ENABLED albo DISABLED. Jeżeli to się nie pojawi, a konsola normalnie uruchomi, to wyjdzie na to iż nie jest przerobiona.



Sent from my iPhone using Tapatalk


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - zlotyck - 13-10-2013

pojawia sie tylko takie cos " sony computer entertaimet" cos takiego


Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Szymon - 13-10-2013

Wejdź w Browser i w kartę pamięci. Szukaj tam w zapisach napisu BOOT albo FREE.



Sent from my iPhone using Tapatalk

Jak ich nie ma to konsola jest nieprzerobiona.



Sent from my iPhone using Tapatalk