PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kratos - 22-04-2013

Dodawanie programów do FMCB masz tu opisane. Gier nagranych na CD nie odpalisz przez FMCB. Niektóre można przerobić i nagrać na DVD, ale nie zawsze taka operacja wychodzi. Takie zamieszanie panuje w twoim poście, że muszę aż zapytać. Tylko odpalałeś gry przez USB i na CD? Gry na DVD rozumiem, że w ogóle nie ruszają? Patchujesz je przed nagraniem?

Aaa i spis najlepszych programów na PS2 masz tu jakby co.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - MlecznyPWNH - 22-04-2013

Spis najlepszych programów na PS2 można z pendriva zainstalować? Big Grin


A i co z tym usb? co edytwoałem bo kurcze wczoraj szło dziś nie poszło


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kratos - 22-04-2013

Nie można akurat z tej paczki, co masz w opisie paczki. Wypal to na DVD Verbatim, bo tylko na nie wypadać nagrywać gry (żadne Shivaki). Poza tym dałem ci linka do celów informacyjnych, bo masz tam ciekawy spis programów, które można wgrywać także przez pendrive'a, ale same programy musiałbyś znaleźć gdzieś indziej.

W USB nigdy się nie zagłębiałem, jak dla mnie za dużo zachodu. Złotówka na płytę czy 1,2 zł to przecież nie nie wiadomo ile, więc musisz czekać na odpowiedź kogoś bardziej oblatanego jak chcesz się w to bawić.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - MlecznyPWNH - 22-04-2013

Własnie kurde bela nie chce sie w to bawić kupuje kabel krosowany i kit, a pendrive mnie chwilowo interesował bo:
nagrałem 11 płyt nie działała żadna.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kratos - 22-04-2013

I trudno będzie rozkminić czemu nie działają skoro nie odpowiadasz na pytania. W jaki sposób nagrywasz gry? Opisz krok po kroku i co się dzieje po włożeniu płyty do konsoli.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - MlecznyPWNH - 22-04-2013

Odrazu zaznaczam że patchuje gry za pomocą esr i to wychodzi w video coś audio coś tam
Po włożeniu gry są 3 opcje i nie wiem od czego to zależy ale np:
Pojawia się to różowe menu i pisze wrong coś tam disc
Albo pojawia się czarny ekran i pisze invalid coś disc
albo Konsola ciągle się resetuje i nic z tego wiecej sie nie dzieje
dodam że shivaka otworzyła tekkena ale bardzo sie lagowało ;/
Nagrywam za pomocą alkohola 120 % profil PS2
Albo za pomocą img burn nie wiem co z tym zrobić.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kratos - 22-04-2013

Wygląda na to, że możesz nie mieć ESR-a na karcie pamięci (nie mylić z ESR Disc Patcherem, którym patchujesz gry na komputerze). Wgraj go sobie na kartę i sprawdź czy coś się zmieniło.

P.S. I pozbądź się tych Shivaków! Mam nadzieję też, że nagrywałeś płyty prędkością x4 czy x8, a nie innymi.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - MlecznyPWNH - 22-04-2013

Nagrwałem:

x1, x4, x6


Sciągłem tego ESR i kupa. Naciskam Launch Disc dvd/cd coś takiego i od razu freeze. ;/


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kratos - 22-04-2013

Nagrywaj wyłączne x4 lub x8. Skąd tego ESR-a odpalasz? Z płyty czy pendrive'a?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - MlecznyPWNH - 22-04-2013

Z pendrive

Nowe info nagrałem na ostatnią płyte Tego packa co mi wysłałeś, działa , tylko jak to zainstalować żeby było w menu? Smile i co zrobić żeby te cholerne gry działały Big Grin