PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Draco - 27-12-2012

Problem może też być z oryginalnością karty na której instalujesz FMCB.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - NefrizPL - 27-12-2012

a płykę formatować ???? Tongue


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Draco - 27-12-2012

Ustalmy fakty to Ty jesteś ten "informatyk" i chcesz płytę formatować?

[Obrazek: MZMsa.jpg]

Powodzenia...


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - NefrizPL - 27-12-2012

jestem w technikum informatycznym(1kl i oprócz beznadziejnego pierdo**enia o algebrze bolla nic zyciowego nie mieliśmy) a co formatowania widze ze słabo znasz inne systemy bo np vista tak nazywa proces nadania nazwy.... i czy może być to hmm czytałem że niektóre płytyki są wadliwe tzn coś tam z ID płytki i ps2 dlatego nie czyta Tongue wgrałem własnego FMCB , bootuje płyte ale ekran jest czarny i nic nie załącza przez 5 min Tongue

dodam że owa gra to Bunout Dominator (ściągnięty) spatchowałem przed wypaleniem Tongue więc nie wiem czego to wina Tongue karte z FMCB mam w 1 slocie - jakieś pomysły ??


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Draco - 27-12-2012

Nie pogrążaj się, formatowanie to zawsze było jest i będzie wyczyszczenie nośnika do zera z ewentualnym nadaniem mu innego formatu zapisu danych

O tych ID płyt Verbatim to ja pisałem w odpowiednim tutorialu na naszym forum więc poszukaj i poczytaj. Czy karta pamięci której używasz jest oryginalna?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - NefrizPL - 27-12-2012

tak jest na niej napisa PlayStation2 dwójka jest wieksza od reszty liter i pozatym gosciu by w ch mnie nie zrobił i nie sprzedał bubla bo wie ze FMCB chce nagrać Smile

Czy trzeba nadawać nazwe płycie ??? Tongue czy nie ???
dobra obacziłem co i jak i sprawa wygląda tak : w moim FMCB 1.8 jest ESR (9a) i nie iwem czemu ps2 nie bootuje kopi tekkena 5 (przed chwilą zrobiłem obraz spatchowałem i wypaliłem Alcoholem120% o profilu playstation x4) wiecie moze co jest nie tak ??? Sad zależy mi na tym żeby te kopie działały bo tekken jest tak styrany zę czasem ps go nie odczytuje wgl..... prosze o szybka odpowiedź


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kratos - 27-12-2012

To w końcu żadnej gry nie uruchomiłeś? Ja bym obstawiał nieoryginalną kartę pamięci, która robi problemy. To, że jest na niej napis "PlayStation 2" w żadnym stopniu nie wyklucza faktu, że może być nieoryginalna.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - NefrizPL - 27-12-2012

ok pobrałem pakę z https://www.playstationforum.pl/t-instalacja-fmcb-czyli-odpalanie-kopii-bez-swap-magic?highlight=Rar+paczka+FMCB+1.8b i wszystko działa pykam już Big Grin była moi wina przeraszam wszystkich za szum który spowodowałem Smile i pozrawaiam


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kratos - 27-12-2012

Najlepiej ze sprawdzonych źródeł pobierać i nic nie kombinować, a wszystko zadziała tak jak powinno.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Draco - 27-12-2012

I nagrywaj prędkością 8x