PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych w temacie" - Jarek882 - 02-01-2009

Raczej tak i karta Ci sie nie porysuje tak jak swap magicWink
Raczej tak i karta Ci sie nie popsuje tak jak swap magicWink


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych w temacie" - BeeSTe - 02-01-2009

Czyli wszystko jest na karcie, a ja wkladam tylko kopie gry i wszystko dziala jak nalezy?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych w temacie" - Leon_S_Kennedy - 03-01-2009

tak tylko przed nagraniem musisz zpatchowac specjalnym programem ale to jest 5sek. roboty takze polecam wgrywanie na karte fmcb+esr naprawde warto !! ja sobie sam to zrobilem pozyczylem od kumpla konsole i dziala ;] tylko wgralem cala paczke ktora wstawił SobeK 3mb na karcie to zajmuje ... 5mb na savy stanowczo mi wystarczy . pozdrawiam


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych w temacie" - dakkon - 04-01-2009

Hej,

Mam dwa pytania odnośnie Swapa:

1) Widzę na torrentach obrazy ISO płyt ze Swapem. Czy jeśli ściągnąłbym te obrazy i sam zrobił blokady, miałbym taki sam zestaw jak sprzedawany na Allegro za ~90zł? Tzn. czy będzie działać? Smile
2) Czy któreś z blokad pasują do SCPH-90004?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych w temacie" - siwy008 - 09-01-2009

YO
przed chwila stałem sie szczesliwym posiadaczem PS2 Wink tzn wygralem aukcje na allegro ale juz sie ciesze Tongue


I mam pytanie odnośnie Free MC boot'a ...... piszecie że gre wystarczy zpatchowac i smiga ale czy: Jesli pozycze kopie zapasowa Wink od kumpla ktory uzywal swapa i oczywiscie zadnych patchy nie robil.. to czy musze nagrac nowa plyte z gra spatchowana czy wystarczy update'owac tę jego ?

pozdroo


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych w temacie" - Jarek882 - 09-01-2009

Robisz obraz płyty tej gry od kumpla w formacie iso. patchujesz ja i nagrywasz obraz gry na płyte z predkoscia 4x najlepiej alcoholem120%Wink


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych w temacie" - komiak - 09-01-2009

Tylko jest jeden problem z alcohol120%, mianowicie to jest trial na 30 dni, jak go 2 raz zainstalujesz i tak nie bedzie chodził, więc polecam też DVD Decrypter Smile Bez zbędnych opcji Tongue
Tylko jest jeden problem z alcohol120%, mianowicie to jest trial na 30 dni, jak go 2 raz zainstalujesz i tak nie bedzie chodził, więc polecam też DVD Decrypter Smile Bez zbędnych opcji Tongue


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych w temacie" - Woocash88 - 09-01-2009

A jak cofniesz sobie datę o te 30 dni w systemie to dalej będzie działał Big Grin
Ja zawsze sobie cofnę rok do tyłu, nagram i przestawiam z powrotem Tongue


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych w temacie" - siwy008 - 09-01-2009

oooo dejm :/ czyli jesli mi sie zachce grac w jego ponad 100 tytułow to bede musial miec 100 plyt i 100 razy powtoirzyc to co napisaliscie wyzej.... eh moze lepiej kupic swapa .....


pozdro i dzieki z a odp Smile


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych w temacie" - ReV - 09-01-2009

A ja powiem tyle mam crackowanego Alkohola i nie mam z tym problemu jak wiele osób by chciało to mogę go wrzucić na jakiś serwer