PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - wicher__91 - 06-07-2012

Mieszkam w Suwałkach nie musi byc to za darmo mogę zapłacić.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kratos - 06-07-2012

Masz jakąś kartę w ogóle? I jaki model konsoli, bo może się okazać, że karta z FMCB i ESR i tak nie będzie działać u ciebie, a warto to wcześniej sprawdzić.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - wicher__91 - 06-07-2012

Jak ktoś mi będzie chciał zrobić to kupie kartę konsola to 90004


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Draco - 06-07-2012

A jaki data code konsoli?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - wicher__91 - 06-07-2012

data code 8d



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kratos - 06-07-2012

No to przykro mi. FMCB u ciebie nie działa, sprawa zamknięta - nic z tym nie zrobisz. Chip albo płytki Swap Magic, jeżeli chcesz grać na kopiach.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - wicher__91 - 06-07-2012

a jaki najlepiej chip??



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Draco - 07-07-2012

ModBo Ci wystarczy.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kypek - 08-07-2012

Witam, chciałbym sobie kupić PlayStation 2. I oto chciałbym prosić o rade jaki najlepiej model wybrać. Skłaniam się oczywiście ku Slimowi i wersji SCPH-77003 lub 77004. Jaka jest różnica jest międzi nimi i którą wybrać ? W sumie konsola będzie mi służyć głównie do grania. Jeśli już bym kupił to chciałbym dokupić do niej karte z wgranym tym patchem by grać na kopiach zapasowych. Z góry dziękuje za odpowiedzi : )


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Draco - 08-07-2012

Podane przez Ciebie nie różnią się niczym. Wersja SCPH-77003 to wersja na Wielką Brytanię a SCPH-77004 to wersja na Europę. Najlepiej rozglądaj się za SCPH-7700x lub SCPH-7900x (i wyższy model tym nowszy i lepszy). Możesz także próbować kupić SCPH-9000x ale tylko z Data Code poniżej 8C (rzadkość) bo tylko te modele będą współpracowały z FMCB na karcie.