PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - pitreekk - 25-06-2012

Kurde, tyle roboty...
Ej, ale dasz linki do wątków, które w mojej sytuacji są potrzebne? Bo dalej nie wiem co dalej po tym jak nagram i kupie tą płytke. Big Grin
I on ma wersje z tym programem.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Draco - 26-06-2012

Jakie "tyle roboty"? Jeśli musiałbyś przez pół dnia przewalać węgiel łopatą żeby przerobić konsolę to byś mógł powiedzieć że to "tyle roboty"! Z Twojej strony jest to zwykłe lenistwo. Wszystkie linki są na forum, link do tematu ze wszystkim co ważne jest NA KAŻDEJ stronie niniejszego forum więc po szukać, to nie boli, a powiem Ci nawet że więcej się nauczysz jak sam znajdziesz potrzebne Ci informacje.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - pitreekk - 26-06-2012

Dobra, ale nie wiem jak wyszuakać, w sensie co mam wpisać.. Co, że " Przeróbka u kolegi".. I nic.. No nie wiem co mam wpisać. Big Grin


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Mr.Q - 26-06-2012

Wpisz w google ELFPack i nie rób z siebie ofiary.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Draco - 26-06-2012

ELF Pack, FMCB, przeróbka, ESR. Od kiedy używasz internetu żeby nie rozumieć, że taka fraza jak "przeróbka u kolegi" raczej nie zda egzaminu?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - pitreekk - 27-06-2012

A karta ( do przeróbki ) to na Facie zadziała? Bo jest normal i multi, bo nie nie wiem jaki kolega ma..


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Draco - 27-06-2012

Na konsoli PS2 FAT karta z FMCB zadziała. Pamiętaj tylko żeby podczas instalacji wybrać tryb MULTI. Jeśli pójdziesz do kolegi to nie będziecie kopiowali FMCB z jego karty tylko zainstalujecie go z płyty więc nie ważne czy kolega ma FMCB zainstalowane dla siebie w trybie normal czy multi, ważne byle u niego działało. Gdy już zainstalujecie na Twojej karcie FMCB trybem multi to Twoja karta będzie na 100% działała na wszystkich konsolach (z wyjątkiem SCPH-9000x ale tym się nie przejmuj).


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - pitreekk - 27-06-2012

Tak tylko, że mu jest niepotrzebna ta karta, i ja chce tylko od niego odkupić. :]


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Draco - 27-06-2012

To jedynym sprawdzeniem czy karta działa jest wsadzenie jej do Twojej konsoli. Ogromna większość ludzi instaluje FMCB w trybie multi więc nie powinieneś mieć problemu. W razie czego umów się że zwrócisz kartę jak coś będzie nie tak.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Ichig - 01-07-2012

Witam wszystkich mam parę pytań i niestety nie znam na nie odpowiedzi

1. Czy muszę posiadać Network Adapter w konsoli PS2 FAT jeśli nie zamierzam grac w gry poprzez online ??
2. Czy potrzebuje jakiś dodatkowy kabel jeśli zamierzam przesyłać gry z PC na dysk hdd ??
3. Czy dysk hdd można podłączyć do konsoli bez użycia Network Adaptera ??
4. Gdzie mogę kupić kable IDE USB ??
5. Czy oprócz kabla IDE będę potrzebował jakiegoś dodatkowego by podłączyć dysk do komputera ??
6. Gdzie mogę kupić Network Adapter po przystępnej cenie ??
7. Jaka jest kombinacja klawiszy do opuszczenia gry tak aby powróciła do głównego menu danego loadera iso ?? ( ogólnie będę korzysta OPL 0.7, 0.8, 09r640, Hdloader i PS2ESDL)

PS: Pytania głownie są związane z konsolą PS2 FAT bo w niedługim czasie właśnie taką konsole będę posiadał. Po za tym nie wiem czy się opłaca pisać te pytania na forum w dziale sprzęt skoro dla normalnego użytkownika mogą okazać się śmieszne i błachę.