PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - ashin - 13-11-2011

Nic nie będziesz musiał dzielić, to są płyty DVD o większej pojemności, nazywają się bodajże DVD9 o ile się nie mylę. Laser PS2 je obsługuje bezproblemowo.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Touge - 14-11-2011

Ostatnio zepsuł mi się pad i chciałbym kupić sobie bezprzewodowego. Szukałem na allegro i znalazłem pada Fanatec na licencji Sony. Czy może ma ktoś tego pada i mógłby wyrazić opinię na jego temat?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - klimczak17 - 15-11-2011

Lepiej postawić na no nejma xD chociaż jakieś dziecko w chinach będzie miało miskę ryżu


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - GraX - 21-11-2011

Hej

Posiadam ps2 slim w wersji ntsc kumpel ma ps2 slim pal czy jak pozycze od niego swap magica to bede mogl nagrac fmcb na karte?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - zielin - 21-11-2011

Hmm... Mi się wydaje że Swap Magic, nie ma ograniczenia regionowego. Powinno działać.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - GraX - 21-11-2011

ok, a powiedz mi jeszcze jak to bedzie z odpalaniem kopii zapasowych? bede musial specjalnie sciagac wersje ntsc obrazow? czy tez obrazy palowske tez beda smigac?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kratos - 21-11-2011

I jedne i drugie będą działać. Była o tym gadka kilka postów temu.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - GraX - 21-11-2011

a jak sprawa bedzie sie miala z oryginalnymi grami? wersje pal tez beda smigac? czy tez nie ma takiej opcji?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - zielin - 21-11-2011

Żeby odpalić oryginalną grę w innym regionie, zostaje Ci Chip albo swap, zawsze możesz go zabootować, zmienić region i odpalić płytę.


Pytania laika o konsole ps2 - emilok - 22-11-2011

Witam, chciałem kupić sobie konsolę PS2 do pogrania ze znajomymi. Mam tv 32" Panasonic z rozdzielczością hd720 (1280 x 720). Pierwsze pytanko czy na tym tv obraz będzie okej? Czy będą jakieś zakłócenia, obcięte fragmenty obrazu, skaczące skalowanie czy coś.
Drugie pytanko to chciałbym kupić i mieć konsolkę która czytałaby/odtwarzała "kopie zapasowe". Dużo czytałem o jakiś modach, swapach, przeróbkach i z tego co się zorientowałem najlepsze wyjście to free mc boot, dobrze mówię?
Trzecia sprawa do wybór wersji konsoli, to czy będzie to fat czy slim jest mi obojętne (grać będziemy okazjonalnie, sobota przy piwku) oraz serii (tu jestem zielony, która lepsza która gorsza).
Znalazłem na allegro taką ofertę
http://allegro.pl/idealna-konsola-2-pady-2-gry-i1947904944.html
napisałem do gościa żeby podał mi serię konsoli, odpisał że to scph-30003. Czy taka konsola jak ta w aukcji jest już gotowa do używania "kopi zapasowych"? Czy trzeba w niej coś jeszcze instalować przerabiać czy coś? Jakby co, to mam kontakt ze sprzedawcą i mogę do dopytywać o sprawy.

Ostatnia sprawa do używanie "kopi zapasowych", czy do ich odtwarzania i grania w nie wystarczy jak ściągnę z internetu plik z obrazem gry i wypalę go na DVD np nero lub alkoholem, czy muszę mieć zawsze pod ręką oryginalną płytkę lub jakąś uniwersalną?

Proszę o wyrozumiałość ale w sprawach konsol jestem zupełnie nie w temacie. Wszelkie porady i sugestie mile widziane.