PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Tobol - 05-10-2011

Dzieki za odpowiedź i przepraszam za ten wybuch emocji, ale zrozumiecie to napewno gdy zaczniecie pracować po tyle godzin Wink

To co ten gościu mówi to prawda ?? http://allegro.pl/playstation-2-slim-pad-8mb-gra-free-mc-boot-i1842784083.html czyta wszystkie gry ?? Bo spojrzałem tylko na cene i ilość zakupionych konsol. Będzie dobra ?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - drakon - 05-10-2011

Pracuję momentami po 14 h dziennie Smile.
Jeśli facet pisze prawdę (model 7xxxx + FMCB), to bierz... Zawsze możesz zwrócić.
A, i pamiętaj, że kiedy sprzedający pisze "zdarzają nam się pady nieoryginalne", to na 99% dostaniesz właśnie takiego gratis, a i Dualshock niekoniecznie musi być nowy. I pewnie kartę też nieoryginalną. A jakie są problemy z podróbkami kart, to już się dowiesz z forum.

PS. Fajnie ma napisane na gwarancji - "zabląbowana". Masakra...


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kratos - 05-10-2011

Aha, grania z pendrive'a nie polecam, jest dużo problemów, gry często przycinają i nie wszystkie gry da się w taki sposób odtworzyć. Co innego filmy z pendrive'a - chodzą ładnie, płynnie. PS2 nie wykrywa wszystkich pendrivów. Nie ma ogólnie reguły, ale raczej te droższe i lepszych firm konsola czyta.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - iTzMrOxygene - 06-10-2011

nie lubi sie z kingstonem...


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Draco - 07-10-2011

Jednymi Kingstonami się lubi z innymi nie. Na pendriva do PS2 nie ma reguły a granie z pendriva to już tym bardziej radze sobie odpuścić.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - mrkubus2543 - 07-10-2011

Witam panowie posiadam swap magic 3.8, konsola jest zaślepiona ale mam problem a mianowicie :
Konsola odpala orginalne gry (swap magic,SmackDownvsRaw 2007-2008, itp) lecz gdy podmieniam płytke na SmackdownvsRaw 2010 "pirat" to gra wczytuje się tylko do loadingu gry widać logo gry i napis loading płyta kręci się dużo wolniej niż powinna jak zaczyna się loading czym może być to spowodowane ? Kiepska jakość płyty ? Rysy na płycie (włożyłem orginalną bardzo porysowaną płyte dla testu i "no problemo") Bardzo prosze o pomoc WAS zaawansowanych w tych sprawach Big Grin


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Draco - 07-10-2011

A może rozmiar płyty ma powyżej 4,35 GB? Podobno Swap Magic nie uruchamia gier które ważą powyżej 4,35 GB, jest u nas na forum nawet tutorial napisany chyba przez Kratosa o tym jak zmniejszyć obraz gry tak aby mógł być uruchomiony przy użyciu Swap Magic'a


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - mrkubus2543 - 07-10-2011

Dzięki za chęć pomocy ale zapomniałem dodać że grałem już w tą gre na tej płytce ;[ gra waży 3,2 bodajże Big Grin


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - iTzMrOxygene - 08-10-2011

a nie lepiej zainstalowac free MCBoot na karcie jak masz SM? potem tylko patchujesz iso i odpalasz bez problemuSmile jest gdzies tu na forum poradnik do FMCBSmile


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - mrkubus2543 - 08-10-2011

niestety mam konsole na której FMCB nie działa.