PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Draco - 16-09-2011

@jamel

A w browserze masz tylko opcje z oryginalnego menu (tak jakbyś uruchamiał konsolę bez karty) czy masz swoje pozycje z FMCB tylko płyta nie startuje Ci automatycznie?

@kuki01

W twojej konsoli można użyć dowolnego sposobu jaki jest obecnie dostępny. W skrócie:

FMCB - darmowy jeśli masz dostęp do jakiejś przerobionej już konsoli lub pomocnego kolegi, gry przed nagraniem patchujesz, trwa to około 2 sekund

Chip - np Modbo, koszt zakupu chipa (sprawdź allegro) + montaż jeżeli sam nie czujesz się pewnie z lutownicą w ręku, nie trzeba patchować gier

Swap Magic - musisz kupić płyty Swap Magic wraz z blokadami zwanymi Magic Keys (sprawdź allegro), gier nie patchujesz, uruchamiasz konsolę z płyta Swap w środku, podmieniasz płytę na kopię i grasz

Więcej dowiesz się przeszukując nasze forum. Sporo tu było tego typu tematów.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Zielony34 - 17-09-2011

Nie ma najlepszego chipa, jak kupujesz z allegro to jest jedna, wielka loteria, wszystkie nazywają się ModBo ale tak na prawdę, są to podróby oryginalnych chipów na tym samym oprogramowaniu. Jeśli chciał byś ORYGINALNEGO ModBo to nie kupisz tego za 30zł z przesyłką [;


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - grzywka1916 - 23-09-2011

czesc
kupiłam playstaystion 2 uzywany facet powiedział ze mam przeczyscic laser i nie chcacy wypadła mi bateria i teraz zadna gra mi nie chodzi co mam zrobic?? prosze was o pomoc


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Simion - 23-09-2011

Stylistyka wypowiedzi... Napisałaś tak, że można się tylko domyślać o co chodzi.

Jak czyściłaś i jaka bateria ci wypadła?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - grzywka1916 - 24-09-2011

zboku jest bateria jak otworzyłam i ona mi wypadła a laser czysciłam specjalnym płynem do laserów


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Zielony34 - 25-09-2011

Simion zboku! Tongue

Po jaką cholerę rozkręcałaś całą konsolę? [; Starczyło wyczyścić soczewkę, jak by nadal nie szło to dałaś się nabrać i gość wcisnął Ci bubla [; Bateryjka jest od biosu konsoli, włóż ją tak jak była wcześniej włożona, ewentualnie wymień ją na taką samą bo może być wyładowana i może powodować problemy.

Następnym razem zanim się za coś weźmiesz, przeszukaj forum albo zapytaj. Nadgorliwość gorsza od faszyzmu... Tongue


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Tobol - 05-10-2011

Witam

Jestem nowy i poszukuję PS2 do około 250zł. Nie chce tu szerzyć piractwa, ale chciałbym grać w pirackie gry. Jak to wygląda w przypadku PS2 jaka jest najlepsza do tego wersja?? Da się grać z np. Pendriva ? Chciałbym jeszcze żeby otwarzał większość filmów (avi) no i żeby konsolka potrafiła odtwarzać MP3. Oczywiście jeżeli się to wszystko da Big Grin Wytłumaczcie mi wszystko jak dla początkującego. Z góry dziękI!!!


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - drakon - 05-10-2011

REGULAMIN

1. Przed napisaniem tematu, należy dokładnie przejrzeć forum pod kątem naszego problemu. Najlepiej użyć funkcji szukaj.


Innymi słowami - odpowiedź na Twoje pytania jest na forum.
Poświęć te 15 minut na przeczytanie tego, co napisali inni, bo naprawdę mało kto lubi się powtarzać i pisać po raz n-ty to samo...


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Tobol - 05-10-2011

Dzięki pracuje 10h dziennie i widze że ZERO wyrozumiałości sorry ale nie mam 15min żeby szukać chciałem od razu odpowiedź. Wy tu siedzicie po kilka godzin i już opierdziel na dzień dobry. Nie ma problemu poszukam na innym forum. Myślałem, że tu znajdę odpowiedź na proste pytania wy każecie jeszcze następne 15 min zapierdzielać.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kratos - 05-10-2011

No już się tak nie bulwersuj. W drodze wyjątku dostaniesz te odpowiedzi.

Ogólnie są 3 możliwości grania w piraty na PS2 - instalacja chipa, płyty Swap Magic i FMCB na karcie. Ostatnia możliwość jest najtańsza i najlepsza, ale nie działa na najnowszych konsolach, których większość jest teraz w sklepach. Jeżeli byś chciał to polecałbym kupno używanej konsoli starszej wersji. Polega to na wgraniu specjalnego programu na kartę pamięci.

Do odtwarzania filmów i mp3 służy program SMS, który filmy w formacie .avi łyka bez problemu - nie czyta np. formatów .rmvb czy .mkv.