PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Realinho - 10-08-2011

1. Według mnie Chip, mimo iż jest najdroższy (razem z montażem). Wygoda, czyli bez patchowania itd.
2. Tak, chip.

Pozdrawiam.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Bart - 10-08-2011

2. Swap Magic.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - arekkobylo - 11-08-2011

A i jeszcze jedno
1.network adapter + dysk 40gb oznacza grę z dysku bez płyty w napędzie ?
2.W jaki sposób zainstalować grę na dysk normalnie w konsoli wyskakuje czy chce zainstalować ?

sorry za ten spam ale chce się dużo dowiedzieć nie będę kupował w ciemno Wink


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Bart - 11-08-2011

1.Tak.
2.Poszukaj na forum.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - arekkobylo - 11-08-2011

Witam ponownie Tongue

Mam problem mam konsole podłączoną przez wejście antenowe i jak oglądam tv to mam dźwięk a jak chce grać na PS2 to nie mam dźwięku za pomoc będę wdzięczny


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Bart - 11-08-2011

Nie masz wejscia na chincha?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - arekkobylo - 11-08-2011

niestety nie mam Sad
To znowu ja Tongue

Mam zamiar kupić kartę pamięci z wgranym FMCB 1.8 pl
i tutaj pytam:
1.Kartę wkładam do konsoli i już mogę grać na kopiach ?
2.Mogę gry ściągać z internetu a później je nagrywać na płytkę ?
3.I dla pewności zapytam gre przed nagraniem trzeba patchować ?
4.jakich płyt najlepiej używać chodzi mi o cena/jakość
5.a i mogę nagrywać na dvd+r dl?

sorry że ta dużo pytań ale chce się dowiedzieć Smile


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Zielony34 - 12-08-2011

każdy obraz musisz spatchować przed nagraniem a płyty najlepiej Verbatim AZO DVD-R.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Bart - 12-08-2011

Po kolei.
1.Musisz gre przed nagraniem spatchowac.
2.Tak, ale pamietajac o uprzednim spatchowaniu.
3.Tak. (rzeczywiscie pytania sie powtarzaja)
4.Verbatim -.
5.Tak, np. gre GT4.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - arekkobylo - 13-08-2011

Dzięki za odpowiedzi teraz czekam na moją kartę bo kolega nią wziął i to mi zrobi Cool