PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Sanosuke - 19-05-2009

Ponawiam zapytanie...
Czy da się jakoś naprawić strzałki w Dualshock'u 2?
Kiedy mocno przycisnę czasami zareaguje, ale w takim stanie nie da się grać normalnie. Bardzo mi zależy na odpowiedzi... nawet tej złej.
Nie chcę żyć w niepewności Big Grin


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Krochy - 19-05-2009

hmm... może odkręc pada i ułóż strzałki tam gdzie powinny byc? ew. poza przesunieciem może cośtam blokuje te strzałki?

Tak czy inaczej, bez rozkręcenia nic nie zdziałasz.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - drakon - 19-05-2009

(11-05-2009, 22:22)Luqus1993 napisał(a): chip MODBO 760 jest naprawde dobry tylko jest problem ponoć szkodzi laserowi

Laserowi nie szkodzi chip (ten ma zabezpieczenia chroniące laser), tylko pirackie, nagrane na słabych nośnikach płyty...


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - baku95rk - 19-05-2009

(19-05-2009, 10:21)drakon napisał(a):
(11-05-2009, 22:22)Luqus1993 napisał(a): chip MODBO 760 jest naprawde dobry tylko jest problem ponoć szkodzi laserowi

Laserowi nie szkodzi chip (ten ma zabezpieczenia chroniące laser), tylko pirackie, nagrane na słabych nośnikach płyty...

Jak grasz na Verbatinach albo TDK, jest większa szansa na nie zajechanie lasera. Najlepiej jeżdzic jak ja na czytniku TongueBig Grin


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - spoksik - 20-05-2009

Witam,

Kupiłem PS2(fat) nie wiem z jaką przeróbką.

Verision Information:
CONSOLE SCPH-39004
Browser 1.20
CD Player 1.20
Playstation Driver 1.10
DVD Player 2.13E

Mam takowy problem:
Wrzucam grę do napędu i dopiero za którymś z kolei resetem gra odpala, wcześniej widać napis "Please inster a PlayStation or Playstation2 format disc".

Płyty z muzyka normalnie odtwarza.

Jakieś propozycje?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Woocash88 - 20-05-2009

Gra oryginalna? jaką prędkością nagrałeś tą grę? I zobacz czy z grami na płytach cd masz ten sam problem. Czasem jak laser jest na wykończeniu to dvd nawala, a cd działa.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - spoksik - 20-05-2009

(20-05-2009, 09:47)Woocash88 napisał(a): Gra oryginalna? jaką prędkością nagrałeś tą grę? I zobacz czy z grami na płytach cd masz ten sam problem. Czasem jak laser jest na wykończeniu to dvd nawala, a cd działa.

gra ne jest oryginalna [Tenchu: Wrath of Heaven]
Predkość 16x Nero [Płyta DVD-R Verbatim]
Właśnie sciągam Tenchu 2, zaraz wypale i sprawdze.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - DembolMaster - 20-05-2009

Konsola nie czyta mi płyt cd a dvd czyta mam nowy laser, na starym też tak było, o co tu może chodzić???
i drugi mój problem to jak włączam USBadvance to przez chwile pokazuje grę a następnie znika, tak jak bym odłączył pendriva.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - spoksik - 20-05-2009

@RaVeNX142

Wypaliłem tenchu 2 na verbatimie CD z predkościa 48x i ten sam problem.

Nie mogę płyty DVD wypalić wolniej niż 6x - właśnie wypalam 6x.


Odnośnie tego CD z wypalonym Tenchu 2 - nie udało mi sie jeszcze tyle razy zresetować consoli żeby gra się odpaliła.

Wypaliłem 6x i dalej ten sam problem Sad.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - DembolMaster - 22-05-2009

(20-05-2009, 14:22)RaVeNX142 napisał(a): Wydaje mi się, że płyta jest po prostu za szybko nagrana. Ps2 posiada bodajże 4x napęd, więc nagraj na 4x.
@ Nvidia

Płyta Cd Oryginalna ? Masz przerobioną konsolę ?

płyta jest oryginalna bo to swap magic ale na innych płytach nawet jak są nagrane najwolniej to też tak jest, konsole mam przerobioną free mc boot