PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - drakon - 24-03-2011

Nie.
Nie :-).


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - NoobSaibot - 26-03-2011

Ok, dzięki Smile
a jeszcze mam pytanie, czy mając nową, nieprzerobioną PS2 z serii 90004CB
przerobienie FreeMCBoot'em jest ryzykowne? tzn czy może coś się stać, w jakiś sposób uszkodzić konsolę przy przerabianiu w ten sposób?
Podobnie pytanie odnośnie SwapMagic


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Bart - 26-03-2011

Nie jest ryzykowne. Piraty mogą w jakimś stopniu wpływać na laser, ale nie za bardzo.



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - drakon - 26-03-2011

Laser szybciej się eksploatuje czytając z płyt nagrywanych na nagrywarce. I oczywiście zależy z JAKICH płyt Cool.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - zizka - 02-04-2011

ok jako iż mój temat usunieto to napisze tu :/

ile moge miec savow na karcie pamieci z fcmb 8mb ?
doszly mnie sluchy ze fcmb moze mi zniknac z orgnialnej karty pamieci ;/

mam dosc starsza konsole spch 3003 jakich płyt używac i jak nagrywac pod fcmb

tu daje link do aukcji dobry wybór zrobiłem?

http://allegro.pl/free-mc-boot-pl-oryginalna-fmcb-sony-8mb-mcboot-i1536330215.html?source=oo



wiem tam pisze ze da instrukcje ale ja bym chciał to najepiej uslyszec od znawcow Wink

dzieki.







RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Zielony34 - 03-04-2011

To zależy jaką instalację wybierzesz i ile programów użytkowych oprócz samego FMCB znajdzie się na karcie. Ja mam akurat Chipa ale mam na karcie uLELFA, OPL i SMS i zostaje mi ponad 6MB. Wystarcza do komfortowego zapisywania jakieś 4MB, chyba że chcesz grać w 10-15 gier na raz... FMCB nie zniknie z ORYGINALNEJ MC, z podróbkami czasem bywają problemy.

Płyty najlepiej Verbatim DVD-R, pamiętaj aby to był "-", przed nagraniem patchujesz obraz, poszukaj na forum a wszystkiego się dowiesz.




RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Bart - 03-04-2011

1.Zależy jaki rozmiar mają. Możesz mieć 40, a możesz mieć 2.
2.Tak, to prawda.
3.Najlepiej Verbatim. Przed nagraniem musisz spatchować.
4.Nie.
5. Nie jestem chyba znawcą.
6.Nie ma za co.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Zielony34 - 03-04-2011

39.90 za kartę oryginalną z FMCB to chyba nie tak dużo... Mnie się udało trafić w lombardzie za 20zł też z FMCB ale ja mam 90004 8D Tongue


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Bart - 03-04-2011

29.99. Big Grin Kosztów przesyłki nie liczmy. Big Grin


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - zizka - 03-04-2011

yy ok czyli looz z savami bo bd grac narazie max w 5 gier


y mam dość duży telewizor 80 mhz jakos tak jest on duzy nie płaski i doszly mnie sluchy ze moze byc gorsza grafa lepiej grac na sredniaku takim.


@@edit
i warto jest wyposażyć sie w internet do ps2?
gra ktoś jeszcze przez neta w fife czy w pesa?

aaaaa i fcmb moze mi zniszczyć laser czy moze lepiej kupic swampa albo ripera
bo kumpel che mojego fcmb kupic za 40zl