PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Chochoł - 11-02-2011

MOBDO 760 jest chip i co tam szukać?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Zielony34 - 12-02-2011

Sprawdź czy wszystkie luty są dobrze przylutowane, ściągnij schemat z neta i sprawdź czy luty są przylutowane we właściwych miejscach.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Chochoł - 12-02-2011

Luty przylutowane, po ponownym skręceniu i włączeniu włącza się na ekranie modbdo chip, lecz słychać że laser nie startuje. Chyba to jednak padł laser.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - PredictableSwallow - 12-02-2011

Witam, mam pytanie:

Czy Network Adapter (made in Japan) do konsoli Playstation 2 wersji FAT (czyli model SCPH-10350) będzie działał na konsoli SCPH 50004 (Satin Silver, PAL, FAT)?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Zielony34 - 12-02-2011

Tak i ja też obserwuję tę aukcję [;

Chochoł - masz możliwość wejścia do menu chipa?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Chochoł - 18-02-2011

A jak niby mam wejść do menu chipa? Dziś odebrałem konsolę z naprawy wymieniono laser ale problem nadal istnieje. Chip się nie włącza. Poradzcie coś.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - drakon - 18-02-2011

Przytrzymaj kółko + trójkąt i naciśnij reset.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Chochoł - 18-02-2011

Reset to ten na konsoli przy włączaniu? Przytrzymać i puścić? Czy trzymając długo naciskać trójkąt i kółko? Oczywiście na PADZIE 1?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - drakon - 18-02-2011

O mamo.
Trzymaj na padzie trójkąt i kółko (nie krzyżyk, nic takiego nie pisałem) na padzie 1, wciśnij reset i puść, a trójkąt i kółko trzymaj aż pojawi Ci się (albo i nie) menu chipa. Bardziej łopatologicznie nie umiem.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Chochoł - 18-02-2011

Wiem, tłumaczysz to bardzo dobrze ale niestety to u mnie nie działa nie pojawia się wogóle napis Mobdo Chop tylko Sony entertaimen a później please insert disc format....