PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kaziu - 11-02-2011

możliwe, że coś uszkodziłeś podczas odkręcania i ponownego skręcania...


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kurak5 - 11-02-2011

Napisałem ci wyżej, zrób 3x reset czyli kliknij trzy razy pod rząd przycisk którym włączasz konsolę. Tylko przyciśnij nie trzymaj.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Chochoł - 11-02-2011

Niestety nadal nie idzie, myślałem, ze to laser ale przecież nie działały by płyty DVD i CD z muzyką.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kurak5 - 11-02-2011

Na pewno wyłączyłeś, albo zepsułeś chipa. Nie wiem jaki masz model właśnie chipa. Musisz sprawdzić i poszukaj jak go włączyć/wyłączyć.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Chochoł - 11-02-2011

Problem się taki co jakiś czas pojawiał, lecz znikał po ponownym rozruchu. Teraz poprostu nie da się ruszyć, a laser mówicie, że dobry? Nie mogę zlokalizować tego chipa, chyba go w karcie 8 MB nie zlokalizowali co?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kurak5 - 11-02-2011

Spróbuj jeszcze tak, wyłącz konsolę, potem kabel z gniazdka na kilkanaście sekund i podłącz wszystko, wtedy zobacz co się będzie działo.
A potem to:

(21-05-2010, 22:49)Outsider napisał(a): Ja miałem taki problem. Mam najnowszą slimkę, z czipem modbo760. Te gry które na początku miałem działały, ale to za później kupiłem już nie. Jak też takie coś masz to musisz zrobić tak:
1. Wkładasz płytę i wyłączasz konsolę
2.Wciskasz Select na padzie i przytrzymujesz przycisk od włączania plejki. Trzymasz je aż do loga PS2 Modbo chip (ok.2-3sekundy). Jak za pierwszym razem nie będzie działało to próbuj kilka razy.



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Chochoł - 11-02-2011

U mnie nawet logo Mobdo Chip się nie pojawia włącza się orginalny napis Sony playstation.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kurak5 - 11-02-2011

Może był źle zamontowany i teraz po prostu nie działa jak należy, musisz sprawdzić na płycie głównej. Zobacz schematy jak to ma wyglądać, porównaj i zobaczysz.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Chochoł - 11-02-2011

Właśnie nie wiem jak rozebrać całkowicie PS2, nie mogę jej od dołu wyciągnąć z obudowy


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - drakon - 11-02-2011

Google się kłania.