PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kurak5 - 06-02-2011

(03-02-2011, 19:19)Execu napisał(a): http://allegro.pl/oryginal-8mb-sony-przerobka-1000-sprzedanych-i1421099646.html
To kupiłem, wygląda jak oryginalna.. Chyba aż tak podrobić się nie da? ;d

Już pisałem niedawno coś na temat tej aukcji Tongue
(27-01-2011, 21:29)Kurak5 napisał(a): @Diego - Chcesz dostać za 40 zł oryginalną kartę pamięci ? W dodatku to nie jest tylko zwykła karta. Ona jest "Przerobiona" ! Jak coś może być oryginalne skoro jest przerobione ? To jeden z bardzo licznych paradoksów jakie udało mi się dostrzec m.in. na tej aukcji.
Grunt to dobre hasło, albo nazwa : "Karta Memory Card", czyli po Polsku należało by rozumieć "Karta Karta pamięci" hmm... to mi przypomina hasełka wypowiadane przez inspektora Gadżeta.
"gwarancje dożywotnia". Masz gwarancje do końca życia karty, gdy się zepsuje tracisz wszystko.
Na 99 % to ona NIE jest oryginalna.

W dodatku, na tej aukcji są sprzedawane "kolorowe karty". Sony co prawda produkowało takie cuś, ale na pewno nie w takich ilościach, pewnie były to jakieś wydania kolekcjonerskie. W sklepie nigdy się nie spotkałem z takim czymś.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Execu - 06-02-2011

W sumie byle żeby działała i save-y mi się nie kasowały Smile


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Chochoł - 11-02-2011

Witam mam konsolę PS2 model: SCPH-70003, od jakiegoś czasu po włączeniu pokazywał się błąd: Please insert a PlayStation ora PlayStation 2 format disc. Po wyłączeniu z prądu i ponownym załączeniu pomagało. Lecz od wczoraj nic nie pomaga cały czas się ten błąd wyświetla. Co mogło ulec uszkodzeniu?

Dodam, że filmy na DVD czyta i muzykę też a płyt z grami nie LASER????


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kurak5 - 11-02-2011

Używasz jakiejś przeróbki ? Jeżeli masz chipa to prawdopodobnie go wyłączyłeś i teraz konsola krzyczy na ciebie, żebyś jej dał oryginała z Ps1 albo Ps2.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Chochoł - 11-02-2011

Szczerze to kupiłem ta konsolę, wiem, ze ma chipa ale nie wiem jaki model. Kiedyś po włączeniu pojawiał sie napis modbo chip. Jak go włączyć robiłem różne już kombinacje i nic.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kurak5 - 11-02-2011

3x reset.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Chochoł - 11-02-2011

Jak reset? z prądu? czy jakaś kombinacja klawiszy?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kaziu - 11-02-2011

moim zdaniem to chyba taki magiczny guziczek i to podpisany Tongue O ile dobrze zrozumiałem Kuraka Tongue


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kurak5 - 11-02-2011

Nie wiem dokładnie jaki masz model. Reset czyli krótkie przyciśnięcie przycisku którym włączasz konsolę. Spróbuj jeszcze włączyć konsolę, wyłączyć i jeszcze raz włączyć. Modbo 760 wyłącza się przyciskiem start podczas włączania się konsoli.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Chochoł - 11-02-2011

Konsola to SCPH-70003, Jeżeli chodzi o chip to rozkręciłem konsolę, wyczyściłem ją, lecz chipa nie mogę znaleźć. Musiałbym się chyba dostać od dołu płyty głównej. Z tym wyłączaniem i włączaniem robiłem nie pomaga coś innego?