PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - cukierek - 29-01-2011

wrescie dostałem odpowiedz konkretną co prawda jestem takim lolem (Coprawda chce wiedziec wiecej o slynej konsoli)
przedewszystkim dzieki
a mam pytanie chyba ostatnie
jesli mam pobraną gre ale ja mam kilka plikow i nie ma iso wiec jak mam zpatchowac?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Zielony34 - 29-01-2011

Zrobić z tych plików ISO i spatchować ISO.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - cukierek - 29-01-2011

łatwo powiedziec ale jak to najlepiej zrobic

Dobra juz mi nic niepotrzeba wiec zamykam sie


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kurak5 - 31-01-2011

Ja używałem programu UltraISO. Ale zobaczyłem, że ImgBurn też posiada taką opcje, nazywa się to " Create image file from files/folders. Potem patchujesz (jeżeli masz FMCB), wkładasz płytę Verbatim DVD-R i wypalasz z prędkością 8x. To wszystko.

*Nie musi być Verbatim, są jeszcze inne, trzymające poziom nośniki.

PS. To tak dla wszystkich, którzy mają z tym problem Big Grin


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Execu - 02-02-2011

Siema.

Mam konsolę PS2 slim silver wersja SCPH-70003 i nie wiem jaką przeróbke wybrać. Słyszałem, że Swap Magic na silverke odpada, chip jest ryzykowny. Czy FMCB bedzie dobrym wyborem?

Chcę żeby działały mi wszystkie gry sciągnięte z neta.

A, i czy to prawda, że po przerobieniu laser się psuje?

Pozdro.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - drakon - 03-02-2011

Chip nie jest ryzykowny (patrz niżej), nie wiem, kto Ci takich bzdur naopowiadał.
FMCB to też dobry wybór.
Po przerobieniu laser się nie psuje, tylko szybciej zużywa - to logiczne, bo grasz na pirackich kopiach i wtedy bardziej się "męczy" przy odczycie. Nieważne czy masz chipa/swapa/FMCB.
Jeśli chcesz mieć dłużej sprawną konsolę, zostań przy oryginalnych grach.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Execu - 03-02-2011

Poprostu nie chciałem, żeby mi konsola po 3 miesiącach padnie, jak wytrzyma rok, to laser przecież zawsze za 70zł można wymienić.

Co do chipa, to czytałem, że czasem ludzie którzy go instalują nie wiedzą do końca co i jak, i mylą jakieś tam kabelki.

Karte z FMCB już zamówiłem, to chyba najtańszy sposób. Chip niestety drogi, w moim rejonie to widziałem zakładanie chipa za 140 zł... A na allegro karta oryginalna SONY 8mb z FMCB 39... Smile

Pozdro


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kurak5 - 03-02-2011

Haha, oryginalna. No powodzenia, widać że życia nie znasz. Przynajmniej byś się na forum porozglądał zanim zamówisz. Nikt, prócz sprzedawcy nie poleci ci, czegoś takiego Wink


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Execu - 03-02-2011

http://allegro.pl/oryginal-8mb-sony-przerobka-1000-sprzedanych-i1421099646.html

To kupiłem, wygląda jak oryginalna.. Chyba aż tak podrobić się nie da? ;d

A tu jeden z komentarzy od kupującego:

Cytat:speedy_tczew (72) (Kupujący) Pozytywny wto 01 lut 2011 17:32:25 CET 1254842809
Pokaż
POZYTYW!!! długo czekałem z komentarzem, ale tylko po to by przetestować towar. Karta oryginalna najwyższej jakości, oprogramowanie cały czas działa poprawnie. Świetny kontakt i pomoc w pierwszych krokach z PS2. POLECAM w 100% same plusy



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Klamek - 05-02-2011

(31-01-2011, 15:17)Kurak5 napisał(a): Ja używałem programu UltraISO. Ale zobaczyłem, że ImgBurn też posiada taką opcje, nazywa się to " Create image file from files/folders. Potem patchujesz (jeżeli masz FMCB), wkładasz płytę Verbatim DVD-R i wypalasz z prędkością 8x. To wszystko.

*Nie musi być Verbatim, są jeszcze inne, trzymające poziom nośniki.

PS. To tak dla wszystkich, którzy mają z tym problem Big Grin

a ja szukam i szukam....... nawet naskrobałem, o tu http://www.ps2forum.pl/tutoriale/sciaganie-i-nagrywanie-odczytu-t-506-19.html i nic...... a to takie banalne! najpierw ingburn potem esr i na koniec nero..... i tada! Kurak wirtualny duży browar dla Ciebie - nie masz opcji :pomogłem, kliknij: