PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Bart - 21-01-2011

Wyłącz i włącz chip, bo ja już nie mam pojęcia. Z każdą grą tak jest?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Scyther1993 - 21-01-2011

A jak wyłączyć i włączyć ten chip?

No póki co ściągnąłem tylko to GoW2, ale jak wczoraj pisaliśmy to ten SMS też nie chciał się uruchomić, bo wieczorem nagrałem z iso i wszystko miało być dobrze, a tu nic, lipa...


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Bart - 21-01-2011

Wypróbuj inna grę Wink Może tylko z tą jest coś nie tak.

Chyba wystarczy zresetować konsolę,żeby wyłączyć chipa.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - drakon - 22-01-2011

Spróbuj może innej DL?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - gorzala_89 - 23-01-2011

witam chciałbym zasięgnąć trochę info o ps2 pomożecie? którą wersje najlepiej wybrać bo wiem że wyszło ich kilka czymś się różnią? tylko wyglądem czy też jakimiś walorami technicznymi?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kurak5 - 23-01-2011

To zależy od Ciebie. Obecnie sprzedawane wersje nie są kompatybilne z FMCB (a raczej FMCB nie jest z nią kompatybilny Tongue). Ja mam 77004 i jestem zadowolony. Jeżeli chodzi ci o to że jedne są mniej wydajne itp. to nie. Każda jest na tym samym poziomie.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Zielony34 - 23-01-2011

Wydaje mi się że to kwestia czasu żeby wyszedł FMCB który będzie obsługiwał nowszy bios... Program jest tak popularny że raczej nie odejdzie w zapomnienie.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Marzyciel - 23-01-2011

(23-01-2011, 12:23)Zielony34 napisał(a): Wydaje mi się że to kwestia czasu żeby wyszedł FMCB który będzie obsługiwał nowszy bios... Program jest tak popularny że raczej nie odejdzie w zapomnienie.

OD długiego czasu nie wyszła nowa wersja, tym bardziej, że PS2 wszyscy porzucili (chodzi o rożne programy, emlatory pierdółki), więc raczej nie ma na co liczyć.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Zielony34 - 23-01-2011

nie porzucał bym nadziei, PS2 to wciąż popularna konsola, wydaje mi się że być może kiedyś jakiś zdolny programista pobawi się w domowym zaciszu nowszą wersją i wypuści do sieci coś ciekawego. Ja mam chipa i to preferuję ale nie zaprzeczam że FMCB jest idealną alternatywą, jak bym miał na SW grać to już bym wolał odkładać kasę i gry w lombardzie kupować [;


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - drakon - 23-01-2011

Raczej nie ma takiej opcji. Część modeli 9xxxx (fw 2.30) ma wyłączony OSD Update, przez co żaden exploit tego rodzaju nie zadziała (zawsze uruchomi się oryginalny OSDSYS). Więc nie zadziała na nim ani FMCB ani żaden inny exploit tego rodzaju (np. Memor32). I z tym NIC się nie da zrobić, ani dziś, ani w przyszłości.
Oczywiście nie mówię o ESR Wink.