PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kurak5 - 03-01-2011

Na padzie napisane jest SONY.
Pad kosztuje w granicach 70 zł, jak już pisałem to za trzy pady zapłacisz 210 zł - nowa konsola kosztuje PRAWIE dwa razy tyle, z tym że można już kupić na allegro po 370 zł nową. Ja za swoją 3 lata temu dałem 469 zł, także to nie tak dużo.
Ta pierwsza karta wygląda mniej więcej jak oryginał, ale to niebieskawe coś, za huh yeah nie jest oryginalne Tongue
Troszkę to drogie, na początku nie zwróciłem uwagi na to, że nie ma oryginalnych gier. Widać płytki też nie najlepsze, zatem laser na pewno jest już "zużyty", jeśli można tak powiedzieć.

Pisałem Ci już żebyś edytował swoje posty, jeśli tego nie zrobisz moderatorzy będą mieć powód do tego, aby cię ukarać odpowiednio, czego byśmy nie chcieli raczej Tongue


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Rezac - 05-01-2011

hehe jeśli ktoś ma PS2 Fat to najlepszą przeróbką moim zdaniem jest FMCB ;] ani jednego problemu na |FMCB| ;]


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kurak5 - 05-01-2011

Na slim też nie ma problemów żadnych (oczywiście z tymi wersjami na których pójdzie).


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Ancient Lord - 05-01-2011

Siemka, wiem jak to wygląda na SM ale nie jestem pewien jak to jest z FMCB.
Złapałem w swoje ręce nowy telewizorek (28 cali - stary telewizor rodziców), ale jest on za duży, żeby wejść w szafkę obok PS2. Muszę odprowadzić oryginalne chinche z PS2, bowiem kabel RGB ma tylko pół metra.
Czy gierki NTSC z FMCB będą czarno-białe na tych kablach, czy nie?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kurak5 - 05-01-2011

To zależy od TV. Jeżeli obsługuje on NTSC to, będzie wporzątku. Grałem na nowszym telewizorze, w grę NTSC i normalnie było. Musisz sprawdzić, najlepiej podłącz - nie szukaj problemu w necie, bo chyba będzie szybciej tak. Jeszcze jest jedno rozwiązanie, mianowicie możesz przestawić konsolę Big Grin Ale nie wiem, czy jest to możliwe u Ciebie.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Ancient Lord - 05-01-2011

Możliwe, ale wtedy będę miał całą zawaloną ławę na której jest TV.
Sprawdzę jak podepnę wszystkie kable, które muszę najpierw przeprowadzić za meblami Tongue Nie chcę mi się strasznie, ale zrobię to już Smile


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kurak5 - 05-01-2011

Jeśli tak to sprawdź jaki masz model TV i poszukaj w necie coś na jego temat. Skoro nie będzie on obsługiwał NTSC to trochę na marno sobie "popracujesz" Tongue

Ja grałem w NFR3, całą karierę czarno-biało, także idzie wytrzymać.
Zawsze jeżeli masz, jakiś zbędny kabel RGB to możesz go "przedłużyć" trochę (tak amatorsko, ale będzie i tak nikt nie będzie patrzył z tyłu TV ) chociaż to jest najgorsze wyjście jakie masz do wyboru. Big Grin


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - drakon - 05-01-2011

(05-01-2011, 13:44)Rezac napisał(a): hehe jeśli ktoś ma PS2 Fat to najlepszą przeróbką moim zdaniem jest FMCB ;] ani jednego problemu na |FMCB| ;]

FMCB nie jest "przeróbką".


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kurak5 - 05-01-2011

Co racja to racja. A paradoks jest taki, że sprzedawcy na allegro piszą "FMCB najlepsza przeróbka konsoli ", a potem, że FMCB nie ingeruje w elektronikę konsoli. To ciekawe, co według nich przerabia Tongue


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - drakon - 05-01-2011

Sprzedają też tajwańskie podróbki kart 8MB jako oryginały Sony i inne ciekawe rzeczy. A kto co z tym zrobi, to już kwestia jego rozumu Big Grin.