PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - lusiatrela - 02-01-2011

to se chyba kupie ze dwa bo jak ten beżprzewodowy się rozwali to będe miał pod ręką drugi.Cieszę się że będe miał przerobioną bu u nas koleś sprzedajee pirackie za pół darmo ale wszyscy patrzą na to przez palce.
Np:fifa 11 empik 99,99zł u faceta 30 zł Big Grin
A czy ps2 będzie działać na takim starym soniaku (telewizorze) mojego dziadkaBig Grin nie plazmówka


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kurak5 - 02-01-2011

Pad zawsze by się przydał oryginalny, choć jeden, ale i to wystarczy, w razie czego dokupisz.
Co do gier od tego kolesia to powiem ci, że nie tak tanio. Nieźle musi zarabiać na takich "wygodnych" graczach jak ty Big Grin
Pragnę tylko zaznaczyć, że nasz forumowy dział download jest dosyć bogaty, płyty DVD-R (najlepiej Werbatimy, TDK) kosztują w granicach 1 zł za sztukę. Wypalać należy z prędkością 8x, polecam program ImgBurn. Zatem nie wiem czemu nie miał byś skorzystać z naszej darmowej usługi, proponowanej przez forum, czyli "zrób se to sam" Big Grin
Pamiętam jedno z mądrych zdań, wypowiedziane (w sumie to napisane w SB Tongue) przez, jeszcze mądrzejszego Kratosa, które brzmiało mniej więcej tak: "Filmy przez torrenty tak, gry niekoniecznie".
Dlatego jeszcze raz polecam nasz forumowy dział download, wiem że wszystkiego tu niema ale korzystam i jestem zadowolony Tongue Do tego masz google.pl i wszystko znajdziesz. Poradzisz sobie, a nawet jeśli nie to pomożemy Smile
Zaoszczędzisz mnóstwo pieniędzy, naprawdę.

EDIT. Mam nadzieję, że za tą reklamę dostanę jakąś specjalną rangę Big Grin


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - lusiatrela - 02-01-2011

nie wiem ja się daje rangeBig Grin ale chę tnie ci dam jak mi powiesz
jak sięwchodzi w te gry do pobrania


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kurak5 - 02-01-2011

Nie nie to raczej było coś w stylu apelu do wyższych władz Big Grin
Mam nadzieję, że z resztą już sobie poradzisz, miłych godzin przed konsolą życzę Wink


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - lusiatrela - 02-01-2011

jak się wchodzi w ten dzał gier ?Big GrinBig Grin


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kurak5 - 02-01-2011

Tutaj masz dział download. Potem polecam przejść, do przyczepionego wątku o nazwie "LISTA GIER! <NIEKOMPLETNA>".
Znajdziesz tam wszystko, czego zapragniesz ( no prawie wszystko, zdarza się że czegoś nie ma, albo wątek został usunięty, ale w końcu lista jest niekompletna :p)

A i jeszcze jest problem z aktualizacją niektórych linków, ale nasi Uploaderzy i tak się starają. Dosłownie każdą (normalną) grę znajdziesz w google i tak.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Bart - 02-01-2011

Musisz mieć napisane 10 postów (chyba)żeby tam wejść.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - lusiatrela - 02-01-2011

chciałbym zagrać w star wars bouny hunter dzięki poszukam tej gry
spoko mam tyle


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kurak5 - 02-01-2011

Akurat tej gry tam nie znalazłem. Do szukania polecam wykorzystać skrót klawiszowy ctrl+f.

W razie czego zapraszam do tego wątku KLIK

Na koniec jeszcze taka rada, żeby cię Kratos zaraz nie dopadł, to edytuj swoje posty, nie pisz jeden pod drugim :p


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - lusiatrela - 02-01-2011

ile trzeba
spróbuje nacisnąć te klawisze
ło teken 5 znalazłem to chyba najlepiej opracowana gra na PLAY STATION ale naprzykład medal of honor nie bardzo strzelaninki zostawmy dla pc ponieważ tam jest myszka