PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Bart - 27-12-2010

Oni zawsze tak gadają, bylebyś kupił. Teraz takie czasy. Wink W handlu nie ma lekko i coś o tym wiem..

Kartę i tak musisz kupić Big Grin FMCB masz za darmo, więc można spróbować Wink z z teoretycznego punktu widzenia, tak, powinno działać Wink


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - steex - 27-12-2010

To tak zrobie Wink
Karte mam wystarczy ze sobie FMCB wgram , a kumpla z ps2 przerobionym mam wiec mysle ze damy rade to sami zrobic Wink
Dzieki wielkie za pomoc ;p


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - mitusm - 28-12-2010

Najlepsza przeróbka to konsola FAT + NA + twardy dysk, do tego FMCB i wszystko pięknie śmiga.
Nie ma problemów z grami PAL czy NTSC, jest programik na kompa który przerabia gry.
Powiecie że drogo? "Grubaskę" z padniętym laserem (nie będzie potrzebny) można kupić już od 30-40zł, network adapter 100-130zł, 80gb (zmieścimy ok 25gier) dysk 50zł, konektor usb <-> ide 15zł. Otrzymujemy nieśmiertelny zestaw do grania ma którym gry ładują się 4x szybciej niż z płyty.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Zielony34 - 28-12-2010

mitsum też ma trochę racji, wychodzi to najtaniej 195zł i słyszałem że gra się z dysku lepiej, ja też się nad tym zastanawiałem ale wolałem slima z chipem i po problemie, zdecydowałem że jest to prostsze.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Bart - 28-12-2010

Chyba żartujesz,że gry szybciej działają Big Grin


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - steex - 28-12-2010

Jeszcze jedno pytanie , czy mozna usunac FMCB z karty pamieci ?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Bart - 28-12-2010

Tak, można Wink


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kurak5 - 28-12-2010

(28-12-2010, 06:56)Bart napisał(a): Chyba żartujesz,że gry szybciej działają Big Grin

Dokładnie, a jeszcze dokładniej to chodzą nawet wolniej, dużo wolniej.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Bart - 28-12-2010

Dodajmy jeszcze: O ile w ogóle zadziałają, bo nie każdą grę idzie odpalić z HDD lub z PD.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - DeDee - 28-12-2010

Witam, kupiłam PS2 SCPH-90004 z datacode: 0C, czy karta FMCB bedzie u mnie działać?

Pozdrawiam wszystkich