PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - drakon - 06-11-2010

Proszę bardzo. Polecam się.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - dadas - 06-11-2010

Witam! Rozglądam się za PS2 Fat. Chciałbym abyście polecili mi na co zwracać uwagę i który model najlepiej wybrać ? 30003? 50003 ? A może jeszcze inny ? Czym w ogólne różnią się poszczególne modele ?
Z góry dzięki za odpowiedzi.

P.S. Jako, że jest to mój pierwszy post tutaj to WITAM WSZYSTKICH!! Smile


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - mirrra - 10-11-2010

Nie wiem jaki masz konkretny cel brać ps2 Fat ale jako takiego innego celu nie masz to wolałbym wziasc wersje slim ze względu na swój wiek (laser/żywotność).


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - dadas - 11-11-2010

Po prostu fat bardziej odpowiada mi z wyglądu. Innego konkretnego celu nie mam. Skoro miałbym wziąć wersję slim to który model/modele polecasz ? (Nie chcę modelu bodajże 90004 [z wbudowanym zasilaczem])


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Zielony34 - 11-11-2010

skoro nie chcesz z wbudowanym zasilaczem [tutaj też Ci wygląd nie pasuje? xD] to może być to obojętnie jaki model zserii 7xx. Fata bym nie brał, nie ma sensu, lasery przechodzone a nowe kosztują więcej niż do wersji slim, oryginalne oczywiście!


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Bart - 11-11-2010

Polecam model SCPH-77004. Mam taki model około 2 lat, a jeszcze nie miałem z nim problemów. Może to też zasługa,że nie grałem za dużo na piratach. Kiedyś jak się zastanawiałem, czy wziąć ten model, to chyba Jarek mi napisał,że ma on wytrzymały laser. Kupiłem i nie żałuje, wiec polecam. Wink


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - dadas - 11-11-2010

Zielony32, nie, w tym wypadku nie zależy mi na wyglądzie Tongue no ale dzięki za odpowiedź Smile

Bart również dzięki, będę szukał, zobaczę co się trafi.Smile


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - lukaszsal10 - 20-11-2010

Nie chcę zakładać nowego wątku, więc zapytam tutaj.
Wiem że freemcboot działa na niektórych modelach SCPH 90004 (wersja: 8a,8b). Ja mam dokładnie takie coś:
Console : SCPH - 90004
Browser version : 1.40
CD Player : 2.00
PlayStation Driver : 2.00
DVD Player 3.11E
wersja: 0c
Czy jest możliwe że u mnie zadziała freemcboot? Jestem za granicą więc MODCHIP na razie odpada. Muszę kupić kartę więc kupiłbym od razu z FMCB.
Dzięki za jakiekolwiek wskazówki.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Zielony34 - 20-11-2010

pójdzie FMCB. Nie chodzi na wersjach od 8C.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - gostek92 - 26-11-2010

Witam Wink
Mam takie pytanko. Co trzeba zrobić zaczęły mi działać najnowsze gry takie jak WWE SMACKDOWN vs RAW 11 albo PES 11. Mam konsole przerobioną poprzez kartę pamięci i jak dotąd każda gra mi działa bez problemu. Natomiast teraz gdy chcem pograć w PESa 11 lub Wrestling to nie mogę ponieważ mi nie działają ;(
Proszę o pomoc ;]