PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - kolo333 - 30-09-2010

Koniecznie FMCB. Oryginalne karty to tylko 8MB.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Tebich - 01-10-2010

mam takie pytanie czy jakość obrazu gry zależy od rozdzielczości telewizora (czy jak jest mały to to jakość jest gorsza) i czy jak jest to jakiś straszy telewizor to tez jakoś wpływa na grafikę ??


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - NWC - 01-10-2010

Mianowicie jest to do pewnego stopnia PS2 niestety nie ma kabla HDMI, mam TV 32" i 25" kineskopowe i gry w sumie bardzo fajnie działają ale jak podłączyłęm do 42" LCD Full HD to aż sie grać nie chce wszystko sie rozlewa, oczy bolą... nie wiem jak to sie ma z kablem component (jesli w ogole taki do ps2 jest) ale grafika gier na PS2 raczej nie jest tworzona na dużą rozdzielczość

P.S. mniejszy obraz raczej nie ma nic do jakości... spróbuj zmniejszyć zdjęcie - jest git... spróbuj powiększyć to sie rozmywa...


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - LaPrzemo - 02-10-2010

Siemandero

Czy da się jakoś na usb wrzucić więcej niż jedną grę?
Zawszę powstaje pliczek "ul.cfg" i jak chcę dać jeszcze jedną grę na pena to musowo go trzeba nadpisać.
Jak to rozkminić Smile ??


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Woocash88 - 02-10-2010

Skopiuj ul.cfg z pendrive'a, w miejsce gdzie będziesz instalował nową grę, w programie na liście pojawi się gra którą masz zainstalowaną i po prostu doinstaluj drugą następnie skopiuj ul.cfg + plik z gra na pendrive, lub po prostu instaluj od razu na pendrive.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Zielony34 - 10-10-2010

Kupiłem konsolę o oznaczeniu 90004 oraz zamówiłem sobie na allegro modbo 760, czy nie będzie problemów w tej wersji konsoli działaniem chipa?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - HASEE - 10-10-2010

czy moge sam w domu przerobić karte pamięci tak żeby działały mi gry z pendriva bo laser w ps2 mi siada mam modbo chipa


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - drakon - 11-10-2010

Jak niby chcesz "przerobić kartę"? Lutownicą?
Chyba piszesz o zainstalowaniu FMCB+ESR-a? Jeśli masz chipa, zajmie Ci to 5 minut. Instrukcja na forum i w sieci.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Xantos64 - 11-10-2010

Pisałem w innym temacie ale napiszę jeszcze raz- Mógłby ktoś wgrać mi FMB (ci którzy mają konsolę w systemie NTSC) chodzi mi o jakieś oferty przeróbki bo na allegro nie widziałem nic takiego


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - HASEE - 11-10-2010

a gdzie ten pordnik bo nie moge znaleść