PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Tebich - 25-09-2010

bierz 8mb jak chcesz mieć tam FMCb bo długo możesz się nim nie nacieszyć jak kupisz jakiś badziew.

to 8mb czy 64mb bo trochę namieszałeś Big Grin


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - citek123 - 25-09-2010

oczywiście 8mb.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Tebich - 27-09-2010

czy to prawda ze jak ktoś mi wgrał fmcb na karte na innej konsoli a nie na mojej to fmcb nie będzie działał u mnie ??


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Realinho - 27-09-2010

Nie,nieprawda.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - LaPrzemo - 27-09-2010

Jak tam jest z Fifą Street 2 u was?
Też tak wam katuje laser i macie strasznie wolne loadingi?
Nagrywałem 4x,
Z fifą 2010 było taks samo.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - citek123 - 27-09-2010

(27-09-2010, 00:27)Tebich napisał(a): czy to prawda ze jak ktoś mi wgrał fmcb na karte na innej konsoli a nie na mojej to fmcb nie będzie działał u mnie ??

jeżeli przy instalacji nie wybrał opcji multi to tak,nie za działa.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Woocash88 - 28-09-2010

Ja zawsze instaluje przez "normal install" i jeszcze nie zdarzyło mi się by nie działało u kogoś.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - amik - 29-09-2010

witam kolegów morze głupie pytanie ale zadam mam ściągniętą gre na ps2 Taken 5 rozpakowałem i sa dwa pliki plik MDF 4 004 576 KB i plik MDS 5 KB jak to nagrać ?? prosze o rade Pozdrawiam
__________________


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - citek123 - 30-09-2010

jak MDF to musisz to przekonwertowaś na iso np programem ultra iso szukasz w programie opcji konwertuj zaznaczasz opcje standard iso i konwertujesz ten plik MDF 4 004 576 ten z MDS 5 KB jest niepotrzebny do niczego , jeżeli masz FMCB to po skonwertowaniu patchujesz jeszcze ,jak chip lub swap magic to nie ,nagrywasz na dobrej płycie np verbatimDVD-R z prędkością 4x lub 8x i musi grać,niektóre gry trzeba konwertować ale większość jest już gotowa do wypalenia.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Cange - 30-09-2010

Chce kupić PS2 Slim przerobione na allegro ale nie wiem czy lepiej z tym chipem czy swapem ? może ktoś podać konkretny link z allegro ;>? Najlepiej jak by były dwa pady orginalne i dobra przeróbka z tym softem najnowszym i karta ale nie wiem czy 64 czy 8 lepsza ?