PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych w temacie" - crustboy - 10-09-2010

(02-01-2009, 12:26)BeeSTe napisał(a): Czyli chyba lepiej jest przerobić kartę pamięci niż kupić Swap Magic czy przerobić na pirata. Ogólnie taniej wychodzi. Na allegro 15zł.
tak o wiele lepiej przerobić ps2 za pomocą fmcb karta 64 mb i tyle przed zakupem sprawdź czy twoja konsola może być przerobiona fmcb


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - drakon - 10-09-2010

"O wiele lepiej", masakra, co za wywód godny przedszkolaka. Masz kartę 64 MB - zapomnij o FMCB, zainstalujesz, zaraz będą błędne save'y. Jak już chcesz kraść - zamontuj sobie chipa.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - mucha03 - 12-09-2010

(10-09-2010, 19:12)roni83wawa napisał(a): Witam wszystkich
Mam mały problem,konsolka chodziła normalnie,dopuki nie wziąłem sie za wymianke lasera Smile
A problem dotyczy napędu,po wymiance laser on przestał działać.podłączyłem stary laser i też nie śmiga.
Czy możliwe jest że uszkodziłem taśme laser-płyta?
Z góry dziękuje za jakieś rady.3-majcie sie
Banalne pytanie ale zdarza się zapomnieć: zdjąłeś zaworke antystatyczną z lasera??


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - lukas97 - 12-09-2010

Witam!
otóż chcę zakupić kartę Free mc boot i mam kilka pytań
1.Czy freemcboot jest bezpieczna dla konsoli
2.Czy na karcie z wgranym free mc bootem można zapisywać savy ?
Jak nie to jak przestawić żeby savował na 2 memorce
3.na jakie płyty najlepiej nagrywać gry
4.Czy gry NTSC będą działały na Free mc boocie a mam konsole która obsługuje PAL
To wszystko
Pozdrawiam!


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Bart - 12-09-2010

1.Tak.
2.Tak.
3. Verbatim -R.
4. Przez program.
5.Bez odbioru.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - roni83wawa - 13-09-2010

Banalne pytanie ale zdarza się zapomnieć: zdjąłeś zaworke antystatyczną z lasera??
[/quote]

Oczywiscie tego nie zrobilem,ale kiedy wkladalem stary laser to tez nie chodzilo.
jak przysla mi nowa tasme to sporobuje.dzieki za rade
pozdrawiam


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - PKpeter - 16-09-2010

Witam, mam model 90004 0b. W jaki sposób mogę piraty odtwarzać?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - mucha03 - 17-09-2010

(16-09-2010, 22:32)PKpeter napisał(a): Witam, mam model 90004 0b. W jaki sposób mogę piraty odtwarzać?

Swap Magic z swap klapami, ale musisz cały czas zmieniać płyty
FMCB ale wtedy musisz pathować gry jak nagrywasz na płyte
i został chip który musisz wlutować i wtedy sciągasz nagrywasz wkładasz i grasz


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - PKpeter - 17-09-2010

(17-09-2010, 14:43)mucha03 napisał(a):
(16-09-2010, 22:32)PKpeter napisał(a): Witam, mam model 90004 0b. W jaki sposób mogę piraty odtwarzać?

Swap Magic z swap klapami, ale musisz cały czas zmieniać płyty
FMCB ale wtedy musisz pathować gry jak nagrywasz na płyte
i został chip który musisz wlutować i wtedy sciągasz nagrywasz wkładasz i grasz

a czy jak sa swap 'klapki' to moge klapke od dvd zamykac?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - MrLoth - 19-09-2010

Mam fmcb. Co zrobić żeby to działało jakoś?