PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Zywy19 - 23-08-2010

Pomożecie zielonemu, który chce kupić pierwszą konsolę w życiu?

Już wiem, że najlepiej kupić PS2 Slim. Teraz pytanie, przerabiana czy nie? Co daje przerobienie?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Beaver - 23-08-2010

Przerobiona umożliwia grać w pirackie gry.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Realinho - 23-08-2010

Przerobienie konsoli,pozwala między innymi na odtwarzania kopii zapasowych gier.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - papa730 - 23-08-2010

I pozwala odtwarzać filmy nagrywane z komputera ;> Dla tego przede wszystkim przerobię konsole, kiedy ją dostanę, wszyscy myślą tylko o piratach Big Grin Przeróbek jest pełno, najlepiej chyba wgrać na kartę FMCB (Free MCBoot). Najlepiej wysłać komuś zaufanemu na allegro, albo popytać na forum żeby zgrał Ci to na kartę, bo chyba jest taka możliwość Tongue

Jeżeli piszę coś źle, to poprawcie, bo ja nawet jeszcze PS2 nie mam, no ale już coś czytałem, przed zakupem.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Beaver - 23-08-2010

Nie wierz nikomu na słowa - najlepiej? wprowadzasz kolegę w błąd, korzystam z chipa - o wiele lepiej. W dodatku mam konsolę więc mam na czym mieć podstawę swojej opinii, a nie na tekstach ludzi których zupełnie nie znasz i palną głupoty w internecie.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - papa730 - 23-08-2010

No tak, ja napisałem, że lepiej FMCB, Ty że mod chipa, ja że takich opinii jest dużo, a Ty ? Nic, nie powiedziałeś, dlaczego lepszy jest chip. Ja osobiście myślę, że po co ktoś ma mi grzebać w konsoli, jak można tylko kartę przerobić. Więc czekam, na te argumenty, mi też się to przyda.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Beaver - 23-08-2010

A ty? też nic nie napisałeś o tym dlaczego akurat FMCB jest lepszy. Proszę bardzo, na chipie zapewnione masz granie na piratach jak na pozostałych, aczkolwiek w przeciwieństwie do innych obchodzi się wszystko bez zbędnych problemów czy ustawień, wystarczy ładnie zgrać grę na płytkę, wkładamy ją do konsoli i jazda - ŻADNYCH KOMPLIKACJI. Bonusowo nie psuje się tak szybko jak zwykle piszą na forach głupstwa. Kartę? ciekawe, to jak oni mają to zrobić bez grzebania konsoli? tak czy siak, najlepiej zaopatrzyć się w chip, who cares.
Wybaczcie za double post, ale...
http://allegro.pl/item1187823619_kabel_component_playstation_2_i_playstation_3_k15.html

Czy istnieją inne kable zapewniające obraz HD w PLAYSTATION DWÓJCE? zamiast czincz musi być WTYCZKA I PO RAZ KOLEJNY PODKREŚLAM, PLAYSTATION 2.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - GraX - 25-08-2010

Witam

Panowie jakie sa obecnie metody przerobki konsoli ps2 slim?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - tmusial96 - 25-08-2010

Chip, Swap Magic, Free MC Bot


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - drakon - 25-08-2010

Pewnie chodziło Ci o FreeMCBoot. FMCB nie jest przeróbką. Nie jest nią nawet ESR, który to właśnie umożliwia granie w kradzione gry.

Swap Magic nie jest też przeróbką. To oszukiwanie konsoli za pomocą klapek i oprogramowania.

Przeróbką jest natomiast chip - i tylko chip.

PS Nie żebym się czepiał, ale pytanie dotyczyło przerabiania, a nie możliwości uruchamiania piratów Big Grin.