PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - drakon - 19-07-2010

Na Verbatim DVD- (albo +, bo Twój laser może takie lepiej znosić).


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Banas - 19-07-2010

To słuchaj, jakie są najlepsze płyty do nagrywania, wiem czytałem że Verbatimy/TDK albo jakieś jeszcze markowe? Co powiecie o Sony? No dobra ale teraz + czy - ? Czy to nie ma żadnej różnicy?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Mati010 - 19-07-2010

Więc tak Sony jak najbardziej ( ta sama firma) ale popatrz na cenę 1 sony kosztuje (akurat u mnie w Tesco ) 2 zł Smile a Verbatimy/TDK'i tańsze są Smile musi być DVD-R Smile tak bynajmniej jak słyszałem


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - drakon - 19-07-2010

Przecież wyżej już odpowiedziałem. Czytajcie może uważniej...


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Mati010 - 19-07-2010

Być może ale także pytał czy np z Sonego można


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - drakon - 19-07-2010

Pewnie że można, można nawet Memorexa czy innego badziewia. Kwestia tego, czy chce nagrywać na czymś takim.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Banas - 19-07-2010

No dobra, ale głównie chodziło mi o firmę sony. Czy jest to odpowiednia firma, no ale chyba tak bo konsola też sony, a 2zł za sztukę to nie tak dużo Tongue


No i o to czy + czy - bo Drakon napisał dwojako w odpowiedzi dla kogoś.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Mati010 - 19-07-2010

(19-07-2010, 16:27)drakon napisał(a): Pewnie że można, można nawet Memorexa czy innego badziewia. Kwestia tego, czy chce nagrywać na czymś takim.

A drakon mam pytanie takie czy właśnie jak nagrywamy na byle jakie płytki to laser szybciej się nie psuję bo gdzieś to wyczytałem??

Banas najlepiej na - Smile


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - anemek - 20-07-2010

Mati010 - tak.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - webster01 - 22-07-2010

ja ostatnio kupilem 10 plyt Sony DVD-R i wszystko mi ladnie smiga, gry nagrywam z predkoscia x4. Zakupione w Tesco za 14zł Smile