PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - PrinceKamil - 19-03-2009

Ile kosztuje dobry laser do PS2? Taki, żeby się nie zepsuł po tygodniu?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Woocash88 - 19-03-2009

A do jakiego modeli konsoli?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - PrzemQ - 19-03-2009

czy moge grać bezpośrednio w gry z ps1 na ps2??


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Woocash88 - 19-03-2009

na oryginałach, tak.
na przerobionej konsoli chipem możesz nawet na piratach,a na swap magic nie da rady.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - gadas - 19-03-2009

Tak, tylko musisz mieć memorkę do PS1.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Woocash88 - 19-03-2009

żeby grać, nie trzeba mieć memorki od ps1, jest potrzebna tylko do zapisu stanu gry z psx.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - gadas - 19-03-2009

no tak, ale przyznaj czy grałeś kiedykolwiek bez zapisywania stanu gry? ;-)


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - lukoski - 19-03-2009

Ok... Mam FreeMcBoot'a i jak wiadomo ESR nie obsługuje PSX CD[no chyba, że w ostatnich miesiącach coś uległo zmianie]. Tak więc zastanawiam się nad mod-chipem i mam parę pytań z tym bajerem związanych:

1. Czy PS2 z modem bezproblemowo obsługuje wypalone gry z PSX'a?
2. Jaki mod jest z tych best of the best i jest dostępny u nas[chodzi o slim'a SCPH-90004 - co do wersji nie jestem pewien na 100%]?
3. Czy moda można zamontować samemu czy to jakaś grubsza akcja?

Z góry dzięki za pomoc. ;]


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Woocash88 - 20-03-2009

Wg mnie bardzo dobrze sprawuje się chip modbo, bardzo dobrze radzi sobie z grami z psx, instalacja niestety nie należy do łatwych, dlatego najlepiej oddać konsole do jakiegoś serwisu i zamontować chip, wtedy dostajesz też gwarancje od firmy która go montuje.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - piwek89 - 22-03-2009

Mam SCPH-90004 i swapa do tego, niestety magic keys 3, które miałem w zestawie są troche grubawe i nie moge zamykać klapki przy graniu, bo wtedy MAM WRAŻENIE JAKBY klapka naciskała na płytkę w miejsciach gdzie są blokady, a nie chcę niczego uszkodzić. Czy to tylko mój wymysł, bo jestem już przewrażliwiony czy tak może być i lepiej, żebym wykombinował coś cieńszego?? I czy granie przy otwartej klapce niszczy jakos laser lub całą konsole??