PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Bonias - 02-06-2010

tak wyswietla mi sie fmcb , mam te menu configurator itp , mialem kiedys na karcie mcboota ale pozyczylem koledze i usunal , nieorginalna karta , wczesniej smigal , chodzi mi oto co musze wrzucic na karte ?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - mirrra - 02-06-2010

(02-06-2010, 16:45)BakuPK napisał(a): FMCB- pomocy z grami!
siema. otóż zakupiłem sobie na allegro FMCB na moją konsolke ps2. Big Grin
Już się nie mogłem doczekać kiedy dostane moją memorke z fmcb.
Myślałem, że wszystko jest ładnie i pięknie, ale tak nie było. Sad
Po pierwsze:
- Dlaczego, jak pobiorę grę w .iso to mi nie odpala? [ z pewnością jest ona na ps2, z resztą pobierałem gry na ps2 z różnych źródeł.]
- o co chodzi z tym patchowaniem gier? [siedziałem godzina na youtube oglądając tutoriale i nic Sad przeszukałem setki forum, ale żaden z poradników nie działał Sad .
-Z grami na pendrive jest tak samo. Sad ja już naprawdę nie wiem co mam robić Sad ! prosze was o pomoc.
Jak włączam grę z nagraną i spatchowaną na ps2, poprzez FMCB to wywala czarny ekran i nic Sad
A moje ps2 nie czyta mojego pendrive.Sad


Nagraj z większą prędkością,oczywiście spathuj obraz ISO ESR'em. Jeżeli nadal nie wiesz jak pathowac gry pisz wytłumaczę Smile


Bonias>>>>> Wgraj sobie FMCB jeszcze raz i wszystko będzie w porządku.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Bonias - 03-06-2010

nie rozumiem , jeszcze raz ... mam go ale nie mam esr do odpalania gier ;p oto mi chodzi , chce dokladnie wiedziec co potzrebuje i kal to wrzucic xd


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - mirrra - 03-06-2010

Czyli ty mówisz ze we FMCB nie masz programu ESR do odpalania piratów?? A próbowałeś już odpalić grę wkładając ja do napędu??? (spathowana)


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Bonias - 03-06-2010

esr musze wrzucic przez uelf czy cos takiego... wiec sie pyam , nie chodza mi gry , probowalem , mialem wczesniej przerobiona ta karte co mam ;p


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - benelli - 03-06-2010

Witam,

Mam zamiar zakupić tą konsolę:

http://www.allegro.pl/item1061617876_ps_two_dodatki_przerobka_najtaniej_239_99.html#gallery

Chciałbym się dowiedzieć czy na tej właśnie konsoli będą działać każde oryginalne inaczej gry z płyty? Czy nie będzie problemów z grami na dysku hdd i pendrive? Czy trzeba do niej jakieś specjalnie poprzerabiane przez programy płyty?

Pytam, bo mam jeszcze możliwość zakupu od znajomego konsoli przerobionej tylko pod gry ( tak mi powiedział), a mi zależy również na muzyce i filmach.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - mirrra - 04-06-2010

Piszesz w złym dziale Tongue ale odpowiem Tongue Ta konsola którą pokazałeś to otworzysz na niej nieoryginalne gry jak i oryginały Smile Będziesz mógł oglądać filmy jak i zdj, muzykę z pendrive.Tak jak pisze na aukcji


Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - danger436 - 05-06-2010

Witam. Jestem zainteresowany kupnem konsoli PS2 ale mam pytanie. Na PS2 są specjalne gry. Są one z napisem u góry PLAY STATION 2. Czy jak bende kupował taką grę to mam zwracać na coś uwage np. na wymagania (jak są) czy poprostu kupić taką oryginałke i odrazu grać.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - PIIEETTRRAASS - 05-06-2010

Siema!
Na Ps2 nie ma czegoś takiego jak minimalne wymagania itp, kupujesz grę przeznaczoną dla Ps2 (wszystkie oryginalne gry mają na płycie napis "PlayStation 2") wkładasz płytę do konsoli i grasz Smile


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - HASEE - 05-06-2010

witam wszystkich
4lata temu kupiłem ps2 przerobiłem modbo chipem ale od pewnego czasu laser nie czyta mi większości gier wyczyściłem go ale to nic nie dało dlatego mam pytanie jak zrobić aby moje ps2 slim czytało gry z pendriva jestem zielony w takich rzeczach dlatego prosze was o danie jakiegoś poradnika