PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - mirrra - 25-05-2010

Pisałeś do mnie na GG? Bo nie pamiętam? Smile Duzo osób pisze wiec troszkę nie kojarzę, pisz Tongue


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Fallchildren - 30-05-2010

Mam taki mały problem, mam na karcie nieoryginalnej Fmcb i czasem jak włoze karte z nim sie odpala 'normalnie' znaczy pokazuje sie menu programu(odpal gre, film, costamcostam) a czasem uruchamia mi sie od razu ten taki chyba uelf czy jakos tam z elfem, nie przyjrzalem sie, ten biały ekran z opcjami, wiecie o co chodzi Big Grin Gdzie w opcjach mozna to jakos przestawic zeby było zawsze to menu? Zauwazyłem ze jak wylacze konsole, odpale ja z oryginalna memorka a potem z ta to juz działa tak jak chce.


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - mirrra - 30-05-2010

u mnie jest to samo na nieoryginalnej karcie pam. Wgrałem se FMCB na oryginalna i jest ok teraz cały czas. Mozna chyba zmienić w Config. FMCB ale to chyba nic nie da Sad (nieoryg. karta jest powodem). Ale jak ci się uruchamia ULELF to z tam tad tez można normalnie odpalać inne programy wraz z grami itp. Wgraj sobie FMCB na oryginalna kartę pamięci i będziesz miał spokój Tongue


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Fallchildren - 30-05-2010

Ok, moze sie tym zajme jak mnie bardzo wkurzy Big Grin Mam teraz drugie pytanie, co moze byc jeszcze przyczyna ze przez fmcb-esr nie czyta mi slimka gry(Burnout revenge)? Nagarne na plycie za 80gr i na Verbatimie -R i staje albo na rozowym ekranie albo w ogole nie startuje. Nagrywane na tych samych dokładnie ustawieniach co chwile wczesniej baldur's gate, ktory smiga jak ta lala. Obraz wadliwy?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - mirrra - 01-06-2010

Nie musi być wadliwy, spróbuj nagrać z większa prędkością, czasami to pomaga chyba ze już próbowałeś nagrywać 8x?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Fallchildren - 01-06-2010

Ok, nagrałem z predkością x6(6,6 pokazywał imgburn) i śmiga pięknie, dzięki Big Grin


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Bonias - 02-06-2010

Witam , mam pytanie , mam fmcb 1.8 na swojej karcie , wkładam nagrana kopie gry i pokazuje sie czarny obraz , co mam zrobic ? z gory dziekuje Smile


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Fallchildren - 02-06-2010

A czyta Ci w ogole płyte? Dobrze nagrałeś? Poza tym jak masz na nieoryginalnej karcie to fmcb to wylacz konsole i wloz i wyjmij karte.
I pokazuje Ci sie chociaz logo FMCB?


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - BakuPK - 02-06-2010

FMCB- pomocy z grami!
siema. otóż zakupiłem sobie na allegro FMCB na moją konsolke ps2. Big Grin
Już się nie mogłem doczekać kiedy dostane moją memorke z fmcb.
Myślałem, że wszystko jest ładnie i pięknie, ale tak nie było. Sad
Po pierwsze:
- Dlaczego, jak pobiorę grę w .iso to mi nie odpala? [ z pewnością jest ona na ps2, z resztą pobierałem gry na ps2 z różnych źródeł.]
- o co chodzi z tym patchowaniem gier? [siedziałem godzina na youtube oglądając tutoriale i nic Sad przeszukałem setki forum, ale żaden z poradników nie działał Sad .
-Z grami na pendrive jest tak samo. Sad ja już naprawdę nie wiem co mam robić Sad ! prosze was o pomoc.
Jak włączam grę z nagraną i spatchowaną na ps2, poprzez FMCB to wywala czarny ekran i nic Sad
A moje ps2 nie czyta mojego pendrive.Sad


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Fallchildren - 02-06-2010

Eh.. Jestem nowy na foro i nie chce sie szarogesic ale kurde, na tym forum wchodzisz w 2 czy trzeci dział od gory mi masz w chus poradnikow na ten temat, to jest tak banalne a co sekunda sa o to pytania.. Wejdz na konsole.cdrinfo.pl tam też jest ładnie potłumaczone wszystko jak patchować i nagrywac.