PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Sprawy techniczne (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-sprawy-techniczne)
+--- Dział: Sprzęt (https://playstationforum.pl/forum-sprzet)
+--- Wątek: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) (/thread-wszystkie-pytania-odno%C5%9Bnie-ps2-jaka-przerobka-itp-dla-zielonych-w-temacie)



RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - mirrra - 23-05-2010

Dodam tylko ze na takim pasciu(za przeroszeniem) karcie 64mb nie zapiszesz stanu gier(nie których).Dlatego jest taka tania.
A dodam jeszcze ze jeżeli nie masz gdzie przechowywac swoich starych save'ow a nie chcesz ich usuwać możesz je przechowywać np. na pendrive(ja tak robię ze starymi save'ami) Smile


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - okens1986 - 24-05-2010

a wiec na karcie mam 645kb czyli karta cala zajechana. powiec mi kolego w jaki sposob mam zapisywac te save na pendrivie bo zielony jestem jak trawa Smile?? a i kolejne pytanie sciaglem gre z tego forum "Virtua Fighter 4 Evolution" i po wypakowaniu wyglada tak [Obrazek: forumhw.png]
i powiedzcie jak mam to nagrac bo nie mam zielonego zasran.... pojecia


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kamyl9 - 24-05-2010

Witam, mam pytanie mianowicie kupiłem ostatnio ps2slim 7xxx i mam wgrane na karte pamieci mcboot v1.8 koles mowił ze przed tym zeby mu pirat działał musiał włozyć płyte (lecz on nie wie i mi tez nie udało sie dowiedziec poprzez buszowanie po różnych forach co to moze byc, napewno nie swap magicWink )po właczeniu pojawia mi sie obraz free MCBoot i mam opcje browser ,system configuration,launch disc i reload configuration. a nie mam tak jak inni opcji ESR ,uLaunchELF, HD Loader, Simple Media System i nie moge odpalic pirata. jezeli ktos byłby mogł mi pomoc prosze o odp, jakby ktos mogł to prosilbym o kontakt gg1273123 . Dzieki z góry


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Fallchildren - 24-05-2010

(24-05-2010, 01:42)okens1986 napisał(a): a wiec na karcie mam 645kb czyli karta cala zajechana. powiec mi kolego w jaki sposob mam zapisywac te save na pendrivie bo zielony jestem jak trawa Smile?? a i kolejne pytanie sciaglem gre z tego forum "Virtua Fighter 4 Evolution" i po wypakowaniu wyglada tak

Masz ten plik bin tak? Z tego co czytałem to ten plik nagrywasz(jesli Ci potrzeba to go patchujesz) albo nie moze być bin tylko rozszerzenie ma być iso, musisz ten obraz skonwertowac. Niech mnie ktos poprawi jesli piep** coś D:


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - okens1986 - 24-05-2010

tak ale tego pliku bin nie moge spatchowac bo pokazuje mi sie napis "NO UDF DESC" a jezeli go skonwertuje programem ULTRAISO niby do STANDART ISO to pokazuje mi sie to samo czyli "NO UDF DESC" a musze go spatchowac pod MC BOOT-a


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - mirrra - 24-05-2010

A wiec tak ten plik z ikonka płytki nagrywasz na płytę(format ISO masz racje Smile ) Jak masz FMCB to pathujesz ten obraz płyty ISO, programem: ESR DISC PATHER. I tyle. Oczywiście ten obraz płyty pathujesz przed nagraniem Smile

OKENS1986 >>> Jeśli nadal nie wiesz o co kaman? Daj znać. Mogę ci podesłać bardzo łatwy poradnik jeżeli chodzi o nagrywanie gier na ps2 Tongue lub pisz na PW tez ci wytłumaczę. A jeżeli chodzi ci o save'y na pendrive to tez pisz na PW bo trochę jest pisania,żeby Ci to wytłumaczyć Smile
Sory ze pisze post pod postem ale ten tyczy się innej sprawy:


KAMYL9>>>> Spróbuj włączyć ESR przytrzymując przycisk R2(Po włączeniu konsoli,po załadowaniu się FMCB).Powinien się uruchomić esr. To ze nie mam w menu konsoli ESR'a nie znaczy ze nie masz go we FMCB.Spróbuj jak nie pomoże pisz Smile


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - okens1986 - 24-05-2010

no niestety nie wiem o co chodzi. juz odezwalem sie na PW czekam na odpowiec pozdrawiam


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kamyl9 - 24-05-2010

(24-05-2010, 16:50)mirrra napisał(a): KAMYL9>>>> Spróbuj włączyć ESR przytrzymując przycisk R2(Po włączeniu konsoli,po załadowaniu się FMCB).Powinien się uruchomić esr. To ze nie mam w menu konsoli ESR'a nie znaczy ze nie masz go we FMCB.Spróbuj jak nie pomoże pisz Smile
próbowałem tez tego z przytrzymaniem R2 ale tez nic nie działało, koles mowił ze jakąś płytte musiał wkładac . wiec nie wiem zabardzo co jest nie tak


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - mirrra - 24-05-2010

Moze chodziło mu o płytkę z oryg. gra która podmieniał w trakcie ładowania się gry na pirata. W ten sposób mógł oszukać konsole ze niby grasz w oryg. a w konsoli znajduje się pirat.A próbowałeś wogole jakoś odpalić pirata? Np. włożyć płytkę do konsoli i ja uruchomić? W taki sposób powinien się tez uruchomić ESR.Jak to nic nie daje to będziesz musiał ,,dorzucić ESR do FMCB wrzucając na kartę pam.''


RE: Wszystkie pytania odnośnie PS2, jaka przerobka itp... (dla "zielonych" w temacie) - Kamyl9 - 24-05-2010

(24-05-2010, 18:50)mirrra napisał(a): Moze chodziło mu o płytkę z oryg. gra która podmieniał w trakcie ładowania się gry na pirata. W ten sposób mógł oszukać konsole ze niby grasz w oryg. a w konsoli znajduje się pirat.A próbowałeś wogole jakoś odpalić pirata? Np. włożyć płytkę do konsoli i ja uruchomić? W taki sposób powinien się tez uruchomić ESR.Jak to nic nie daje to będziesz musiał ,,dorzucić ESR do FMCB wrzucając na kartę pam.''
Próbowałem wyswietla sie ten poczatkowy freemcboot napis i pozniej niby jakby czytało płytke lecz cały czas czarny obraz. nie napewno nie chodziło mu o orginalna płyte. bo próbowałem tez nagrac na płyte ESR lecz to nic nie dawało. spróbuje jeszcze sam teraz nagrac pirata i zobacze czy bedzie chodziło.jakbys mogl odezwij sie do mnie na gg byłbym wdzieczny 1273123.