PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Jaka bijatyka na PS2 jest najlepsza? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Archiwum (https://playstationforum.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Jaka bijatyka na PS2 jest najlepsza? (/thread-jaka-bijatyka-na-ps2-jest-najlepsza)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Jaka bijatyka na PS2 jest najlepsza? - Kostek - 12-05-2008

A więc jaka jest według was najlepsza bijatyka?

Według mnie jest to Tekken 5. Wiele dobrze zaprojektowanych postaci, wiele combosów, areny i inne dodatkowe bajery (takie jak przerabianie wyglądu postaci. To jest tylko moje zdanie ponieważ jest wiele innch dobrych bijatyk. Smile


RE: Jaka bijatyka na PS2 jest najlepsza? - ReV - 12-05-2008

Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi 3 a za co? za to że jest to Dragon Ball i to w bardzo dobrym wydaniu choć bolą za małe różnice w sile postaci ale jest to zrozumiałe gdyż te słabsze wg mangi by nie miały szans z silniejszymi. kolejnym + jest system walki i nie ma tutaj jak w Tekkenie że z przypadkowego naciskania klawiszy coś wyjdzie trzeba znać kombinacje ciosów, gra ma też minusy ale która gra ich niemaTongue w ogólnym rozrachunku plusy i tak przykrywają minusy choć wparwionego gracza błędy mogą denerwować.
Pozdrawiam


RE: Jaka bijatyka na PS2 jest najlepsza? - .CaNN4b[1]s - 12-05-2008

Tak jak ReV Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi 3 ta gierka to mistrzostwo, jest masa postaci, masa różnorodnych ciosów itd. Teken też jest spoko ale grywałem ostro w 3 bo w 5 to słabo ;F


RE: Jaka bijatyka na PS2 jest najlepsza? - slimplay - 12-05-2008

Soul Calibur 3 minimalnie przewyzsza Tekkena5 Plusem w SC jest uzywanie broni i mozliwosc wpadniecia w przepasc


RE: Jaka bijatyka na PS2 jest najlepsza? - ReV - 12-05-2008

slimplay jak już oddałeś głos to chociaż napisz dlaczego właśnie oddałeś swój głos na te grę;P


RE: Jaka bijatyka na PS2 jest najlepsza? - slimplay - 12-05-2008

Uzasadnilem krotko swoj glos Napisalem przeciez ze w minimalnym stopniu SC przewyzsza Tekkena Szczerze mowiac to chcialem zaglosowac na obie :-)
pamietam jednak moj pierwszy kontakt z Soul Calibur2 i jak zaparlo mi dech gdy bedac pewien swej wygranej wpadlem w przepasc


RE: Jaka bijatyka na PS2 jest najlepsza? - ReV - 13-05-2008

Sorka widocznie w tym samym momencie napisaliśmy posta i dlatego nie widziałem ;P


RE: Jaka bijatyka na PS2 jest najlepsza? - Bodziuuuu - 13-05-2008

Czy ktos moze mi pomoc rozkminic ta gre ? Wiem ze 1 przycisk to atak jeden to atak fugą a reszta dwa nic sie nie dzieje. Laduje mane i za cholere zaden czar mi nie wychodzi. Przeciwnik caly czas cos robi , ja nie moge uciec przed jego czarami, ani nic samemu zrobic. Niech ktoś pomoze ;d


RE: Jaka bijatyka na PS2 jest najlepsza? - orzechsan8 - 16-05-2008

Tekken 5 must have najnaj najlepsza bijatyka pod sloncem(oczywiscie na ps2).
na drugim miejcu pujde za wiekszoscia SC3 moze mniej wyważony niż T5 ale za to widowiskowy Smile
Law in rulezz !


RE: Jaka bijatyka na PS2 jest najlepsza? - ReV - 16-05-2008

Jeżeli idziesz za większością to jak narazie prowadzi DB a co do Tekken'a 5 to moją ulubiona postacią jest Yoshimitsu ;D