PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Za ile kupiłeś swoje PS3? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Ogólnie o PS3 i rankingi gier (https://playstationforum.pl/forum-ogolnie-o-ps3-i-rankingi-gier)
+--- Wątek: Za ile kupiłeś swoje PS3? (/thread-za-ile-kupile%C5%9B-swoje-ps3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Za ile kupiłeś swoje PS3? - dragon1493 - 26-06-2014

@JaDCorbeN ja obstawiam że koleś sobie kupił PS3 SS, bo konsola Fat już nie wyrabiała przy dłuższym graniu i pada zostawił sobie dla Super Slima, a że @Gregorczen się nie zna to mu facet powiedział że pad uległ zniszczeniu i go nie ma w zestawie lub było w ogłoszeniu napisane że bez pada.


RE: Za ile kupiłeś swoje PS3? - Gregorczen - 27-06-2014

Jest tam dysk 60 GB. Co do tego sporadycznego używania to wizualnie wygląda naprawdę nieźle. Żadnych rysek ani nic. Na konsoli jest też profil i wszystkie zapisy są z 2012 roku. Cóż, może uda się to zwrócić a jak nie to sam nie wiem. Fat to najgorsza wersja, tak? Co tam konkretnie jest z nią nie tak? Szybko się grzeje? Nie czyta jakiś płyt? Bo nie wiem czy opchnąć to gdzieś od razu czy zostawić i normalnie używać.


RE: Za ile kupiłeś swoje PS3? - Falko14 - 27-06-2014

W fatach wystepuje czesto ylod i twoja wersja jest slaba oraz odtwarza gry z ps2 jako jedyny model

Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka


RE: Za ile kupiłeś swoje PS3? - JaDCorbeN - 27-06-2014

Jeżeli jest to faktycznie model 60gb czyli z czytnikami kart i obsługą gier z PS2 to zostawiaj Smile
Napisz dokładnie jaki to model jest bop może masz całkiem przyzwoity. Ta data to o niczym nie świadczy.


RE: Za ile kupiłeś swoje PS3? - mattek - 27-06-2014

Patrz!
Być może los się odwróci, mieć oplombowane 60GB to niezły rarytas.


Odp: Za ile kupiłeś swoje PS3? - dragon1493 - 27-06-2014

Jeszcze działające ;D

Jak będziesz grać bardzo mało tak jak ja, to konsola jeszcze pożyje :-)


Odp: RE: Odp: Za ile kupiłeś swoje PS3? - Damiano1234 - 27-06-2014

Kto kupuje konsole żeby mało grać,tu chodzi o godziny zabawy :-)



☆★☆ XPERIA S ☆★☆ - tapatalk


Odp: Za ile kupiłeś swoje PS3? - dragon1493 - 27-06-2014

Chodzi o to zeby nie katowac konsoli po 5h godzin dziennie, spokojnie wystarczy godzinka, dwie zeby sie dobrze bawic.


RE: Za ile kupiłeś swoje PS3? - mattek - 27-06-2014

Co Ty gadasz.
Sprzęt jest po to, aby grać. Jak się ma zepsuć to i tak się zepsuje, bez względu na to ile będziesz używać. Możesz jedynie przedłużyć jej żywot.

Warto będzie ją rozkręcić, wyczyścić, wymyć, wymienić pastę (MX-2 najlepiej), skręcić i działać.


Odp: Za ile kupiłeś swoje PS3? - dragon1493 - 31-12-2015

Ja swoje PS3 Slim CECH-3004B kupiłem za 130zł, konsola bez hdd ale z zostawionymi sankami i zaślepką od hdd, brak okablowania, padów, gier.

Do konsoli włożyłem hdd WD Blue 320gb, dokupiłem 4 gry (105zł): Gran Turismo 6, God of War III, Max Payne 3 orax Ratchet & Clank Quest for Booty. Pad aktualnie zamiennik na usb.

Konsola w stanie wizualnym b.dobrym, brakuje jedynie od spodu 2 zaslepek pod srubki i 3 gum na bokach konsoli, plomby nie zerwane. Konsola pracuje cicho i napęd dobrze odczytuje płyty Smile. Myślę że dobry deal mimo że to nie CECH-2504b Tongue

Wysłano z Motorola Moto G