PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Za ile kupiłeś swoje PS3? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 3 (PS3) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-3-ps3)
+--- Dział: Ogólnie o PS3 i rankingi gier (https://playstationforum.pl/forum-ogolnie-o-ps3-i-rankingi-gier)
+--- Wątek: Za ile kupiłeś swoje PS3? (/thread-za-ile-kupile%C5%9B-swoje-ps3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Za ile kupiłeś swoje PS3? - PaultheGreat - 25-05-2014

Pod względem gier o stylistyce japońskiej biblioteka PS3 ma akurat przewagę nad konkurentem spod znaku Microsoftu, także fani takich gier mają łatwiejszy wybór, aniżeli miłośnicy innych typów czy gatunków gier. Sam nie gustuję akurat w takich grach, więc inne czynniki zadecydowały o tym, że kupiłem PS3 a nie X360 np. niektóre z exclusive'ów.


RE: Za ile kupiłeś swoje PS3? - Gregorczen - 26-06-2014

[Obrazek: CAM00352j_ewhxswn.jpg] [Obrazek: CAM00353j_ewhxsws.jpg][Obrazek: CAM00354j_ewhxssp.jpg]


Dnia dzisiejszego stałem się posiadaczem PS3. Konsolę wraz z okablowaniem zakupiłem z ogłoszenia, które znalazłem na OLX. Wybrałem się po nią osobiście, obejrzałem, sprawdziłem i ostatecznie poszła za 4 stówki. Zakupiona była w 2012 i używana przez kobietę (dodatkowo sporadycznie używana) dlatego jej stan jest prawie że idealny. Do pełni szczęścia brakuje tylko oryginalnego pada, który uległ zniszczeniu i nie było go w zestawie.

Generalnie mówiąc jestem bardzo zadowolony z zakupu PS3. Cena wydaje mi się niska biorąc pod uwagę stan konsoli. Rozstałem się tym samym z używanym dotychczas Xboxem 360, którego sprzedałem wraz ze wszystkimi grami i akcesoriami za 800 zł. Dlaczego tak zrobiłem? Ponieważ ograłem już większość interesujących mnie exclusivów na X360 (seria Gears of War, seria Halo, Alan Wake oraz Fable) Jeśli chodzi o te dwie ostatnie gry to nie są to do końca exclusivy bo ukazały się chyba na PC ale mniejsza o to. Kolejnym z powodów sprzedaży Xboxa było to, że nie spełnił on do końca moich oczekiwań. Stało się tak pewnie dlatego, że przesiadłem się na niego z PS2 i byłem bardziej "przyzwyczajony" do tytułów na konsolę Sony. W sumie decyzja o kupnie sprzętu Microsoftu nie była do końca przemyślana i w perspektywie czasu jej żałuję. Nie mówię jednak, że X360 jest słabą czy kiepską konsolą bo tak na pewno nie jest. Po prostu ja nie mogłem się do niego przyzwyczaić.

Kupując PS3 chciałbym utrzymać przy życiu także PS2 ponieważ mam jeszcze mnóstwo tytułów do ogrania na "czarnulce". Niestety nie wiem jak zrobić aby obie konsole były podłączone naraz do telewizora. W telewizorze mam tylko jedno eurozłącze. Tak więc jeśli chciałbym pograć w coś na PS2 to musiałbym wypiąć wtyczkę od PS3 i włożyć od PS2 i tak przy każdej zmianie konsoli. Nie jest to raczej wygodne. Istnieje jakiś sposób aby obie były wpięte do telewizora naraz?


RE: Za ile kupiłeś swoje PS3? - mattek - 26-06-2014

Czekaj, czekaj.
Ty w końcu co kupiłeś? PS3 Super Slim czy Fat? A może Fat w pudełku po SS? Tongue

Tak, da się. Wystarczy kupić rozdzielacz, są w sklepach, na Allegro.


RE: Za ile kupiłeś swoje PS3? - Gregorczen - 26-06-2014

O kurczę. Patrzę sobie na fotki modelu Fat i wygląda tak samo jak moja. Natomiast gość, u którego kupowałem konsolę wykorzystał najwidoczniej moją niewiedzę i powiedział, że to Super Slim... Ehh, a taki byłem zadowolony z tego zakupu Sad


RE: Za ile kupiłeś swoje PS3? - Makaveli - 26-06-2014

Toż to od razu widać, że to jest fat. Zupełnie inny kształt od tego modelu z pudełka.

Ta konsola nie była warta tych czterech stówek wg mnie.


RE: Za ile kupiłeś swoje PS3? - mattek - 26-06-2014

Serio? Dałeś się tak wrobić? No cóż.
Jak Makaveli powiedział - nie warto było brać tego za 400zł.
Sprawdź czy ma plombę pod spodem. Jeżeli nie, prawdopodobnie była kombinowana.


RE: Za ile kupiłeś swoje PS3? - Gregorczen - 26-06-2014

Jest plomba. Kurde ale się dałem wrobić. Koleś chyba wyczuł, że nie mam bladego pojęcia na ten temat i wcisnął mi, że to SS. Dzwoniłem już ale nie odbierał, jutro się tam wybiorę osobiście i wyjaśnię sprawę bo zostałem po prostu oszukany. Dzięki panowie za szybką reakcje bo sam by się naprawdę nie skapnął.


RE: Za ile kupiłeś swoje PS3? - mattek - 26-06-2014

Jak jest plomba to pół biedy.
Czy konsola ma dysk?

Raczej już z tym nic nie zrobisz, po fakcie :c


RE: Za ile kupiłeś swoje PS3? - dragon1493 - 26-06-2014

@Gregorczen jeżeli uda Ci się zwrócić tą konsolę to tutaj masz w bardzo dobrej cenie konsolę PS3 Slim (450zł)
Slim to najlepszy model PS3 wg. mnie

Z tą PS3 Fat nieźle wpadłeś, bo nie jest warta tych 400zł.

Link do ogłoszenia jednego użytkownika tego forum:

http://olx.pl/oferta/playstation-3-slim-250gb-okazja-CID99-ID6j6zb.html#4c27248699

@mattek konsola dysk ma jakiś na pewno, bo bez dysku przecież by jej nie uruchomił ; D


RE: Za ile kupiłeś swoje PS3? - JaDCorbeN - 26-06-2014

Dodatkowo: sporadycznie używana ?? a pad to pies zjadł Smile