PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Ulubiony zespół/wokalista/ka/kompozytor/ka (ewentualnie nielubiany) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Muzyka (https://playstationforum.pl/forum-muzyka)
+--- Wątek: Ulubiony zespół/wokalista/ka/kompozytor/ka (ewentualnie nielubiany) (/thread-ulubiony-zespol-wokalista-ka-kompozytor-ka-ewentualnie-nielubiany)

Strony: 1 2 3


RE: Ulubiony zespół/wokalista/ka/kompozytor/ka (ewentualnie nielubiany) - tomek2323 - 31-12-2011

Zespół: Nie posiadam ulubionego
Wokalista: Nie posiadam ulubionego
Wokalistka: Lilu i Emilia ( zastanowić się nie mogę )


RE: Ulubiony zespół/wokalista/ka/kompozytor/ka (ewentualnie nielubiany) - php_symfony2 - 07-03-2012

Zespół: Dżem
Wokalista: Rogócki
Wokalistka: brak ulubionej wokalistki


RE: Ulubiony zespół/wokalista/ka/kompozytor/ka (ewentualnie nielubiany) - Son of Sparda - 07-03-2012

Zespół: Iron Maiden
Wokalista: Bruce Dickinson
Wokalistka: brak


RE: Ulubiony zespół/wokalista/ka/kompozytor/ka (ewentualnie nielubiany) - DarcusoPL - 15-03-2012

Ja nie postawię na klasykę taką jak np. Metallica, wybiorę mniej znany zespół - Alestorm.
Alestorm to zespół grający metal zakwalifikowany jako Pirate Metal ze względu na połączenie szant i piosenek marynistycznych z muzyką metalową w postacie power metalu i folk metalu. Tadam.


RE: Ulubiony zespół/wokalista/ka/kompozytor/ka (ewentualnie nielubiany) - Karol - 29-10-2012

Zespół: Republika
Wokalista: Magik
Wokalistka: brak


RE: Ulubiony zespół/wokalista/ka/kompozytor/ka (ewentualnie nielubiany) - zielin - 05-12-2013

Zespół: Camo & Crooked
Wokalista: Darrison
Wokalistka: Tanya Lacey


RE: Ulubiony zespół/wokalista/ka/kompozytor/ka (ewentualnie nielubiany) - JarzabPL - 27-05-2016

Może zrobię lekki odkop :p.

Moje ulubione zespoły: Queen, Genesis, Budka Suflera, Depeche Mode, Scorpions, AC/DC, Elektryczne Gitary

Wokaliści: Phil Collins, Freddie Mercury, Jean Michel Jarre (wiem że to nie wokalista), Billy Idol i pewnie znalazło by się ich więcej ale to pierwsi którzy przyszli mi do głowy :).

Wokalistki: C.C Catch, Sandra, Gina T, Boney M, Samantha Fox i tak samo jak wyżej gdybym chwile dłużej pomyślał napisałbym trochę więcej :D.


RE: Ulubiony zespół/wokalista/ka/kompozytor/ka (ewentualnie nielubiany) - RafalKa - 27-05-2016

ocho widzę że kolega podobnie jak ja siedzi w latach 80/90 :)


RE: Ulubiony zespół/wokalista/ka/kompozytor/ka (ewentualnie nielubiany) - Makaveli - 27-05-2016

(27-05-2016, 08:37)RafalKa napisał(a): ocho widzę że kolega podobnie jak ja siedzi w latach 80/90 :)

To jest nas trzech :P


RE: Ulubiony zespół/wokalista/ka/kompozytor/ka (ewentualnie nielubiany) - mattek - 27-05-2016

Huh, nawet nie wiedziałem, że istnieje taki temat ;o
Muzycznie lubię rock i pochodne, jakaś alternatywa czasem też wpada. Do tego, jak wyżej, legendy lat 80/90 - Queen, Depeche Mode czy Genesis.

Ulubione zespoły: Florence + The Machine, KoRn, Kasabian, Myslovitz, Noel Gallagher's High Flying Birds, U2.
Ulubieni wokaliści: Noel Gallagher, Bono, Piotr Rogucki, Grzegorz Ciechowski.
Ulubione wokalistki: Tylko i wyłącznie Florence Welch :)