PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio oglądałeś? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Filmy i seriale (https://playstationforum.pl/forum-filmy-i-seriale)
+--- Wątek: Co ostatnio oglądałeś? (/thread-co-ostatnio-ogladale%C5%9B)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Mr.Q - 22-07-2012

Tak, filmów RECopodobnych jest zatrzęsienie.
Czekam na twoją ocenę Zawód Gangster.


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Kratos - 24-08-2012

Dom w głębi lasu - film, na który czekałem ładnych kilka miesięcy. Już od samego początku jesteśmy świadomi, że nie mamy do czynienia z normalnym horrorem, a czymś nowym. Co prawda twórcy nieco przesadzili reklamując swój film jako ten, który zmieni oblicze gatunku, ale na pewno jest to film, który wybija się ponad sztywne schematy horrorowe. Wybija się ponad nie i ośmiesza, bo to właśnie głównie pastisz tego gatunku. Sam pomysł w filmie jednoznacznie wskazuje na to, że filmu nie należy w żaden sposób traktować poważnie mimo, że oczywiście są momenty siekania bohaterów. 8/10


RE: Co ostatnio oglądałeś? - mrsony - 26-08-2012

Wczoraj oglądałem PSY Wink
Nie ma co się rozpisywać na temat filmu, bo każdy zna ten polski klasyk Wink.


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Draco - 26-08-2012

Co prawda to prawda, klasyka. Co drugi tekst Lindy przeszedł do historii, a chyba najbardziej lubię tą scenę w której mówi jak długo będzie bronił 3 RP Big Grin . Też wczoraj oglądałem PSY.


RE: Co ostatnio oglądałeś? - JaDCorbeN - 26-08-2012

Hans Kloss: Stawka większa niż Śmierć.

Jeden z niewielu filmów polskich które obejrzałem do końca i nie na przewijaniu Big Grin Momentami ciekawy czasami nudny ale jedno genialne: zobaczyć Mikulskiego i Karewicza znowu w rolach Klossa i Brunnera - bezcenne.
Tak prawdę mówiąc to oni ratują ten film bo gra Kota i Żmudy-Trzebiatowskiej - powalająca - normalnie bardziej "klepanych" scen nie widziałem.


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Kratos - 07-09-2012

Kokainowi kowboje - w końcu ;D Dokument o narkotykowych sprawach, pieniądzach, jakie z tego płyną i jak cały "przemysł" narkotykowy wpłynął na ponoć kiedyś dziewicze miasto Miami. To jest nie do pojęcia, jakie życie mieli czy mają osoby trudniące się handlem dragami. Dla nas, zwykłych szaraczków są to sumy nie do pojęcia. Pocieszać może fakt, że ich ryzykowny biznes niemal zawsze kończy się źle, czyli albo więzienie albo śmierć. Sam wybieraj, co gorsze. 3 dni temu zginęła Griselda Blanco, która jest znaczącą postacią w tym dokumencie. 8/10 dla filmu.

http://www.rp.pl/artykul/11,930186-Zginela--krolowa-kokainy-.html


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Mr.Q - 10-09-2012

Fajnie że w końcu obejrzałeś Tongue Historie opowiadane w tym filmie są nie do pojęcia. Imponujące fakty, liczby, sytuacje. Niesamowite jak koleś opowiadał że zabrał gliniarzy na pokład, gdy zepsuła im się ich łódź. Oczywiście pod pokładem miał pełno towaru z przemytu, ale on zachował zimną krew. To trzeba mieć jaja Big Grin Widok Miami zanim rozkwitł biznes również jest niesamowity. Miasto naprawdę zostało wzniesnione za kasę z prochów.
Co do Griseldy, jak na ich branże to długo żyła. Większość jej kolegów nie miała tyle szczęścia...


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Kratos - 10-09-2012

No tak albo jak potrafili w mgnieniu oka dla zabawy zniszczyć 2 auta warte po 100 tysięcy dolców każdy. Często już po jednym kursie mogliby odpuścić, takie to były pieniądze. Ale wiadomo, że przemyt i nieograniczone pieniądze uzależniają, a taka już natura ludzka, że chcemy więcej i więcej. Potem już się sami tłumaczyli, że nie mieli po prostu co z pieniędzmi robić. Zresztą to były dopiero początki handlu i widać gołym okiem, że ci ludzie byli amatorami (np. kupno drogiego auta z dnia na dzień przez osobę, która nie ma stałej pracy). Amatorzy czy nie to zaskakuje fakt, że przez tak długi okres czasu nikt się nimi nie zainteresował. Po kilka lat latali/jeździli tymi samymi trasami i nikt tego nie kontrolował.

A Griselda no cóż... rzadko życzę komuś śmierci, ale jej się jak najbardziej należało. Nie miała żadnych zasad, a zabijanie było dla niej po prostu zabawą. Jej przykład pokazuje po raz kolejny, że mafia nie wybacza i nie zapomina i każdy, kto ma umrzeć prędzej czy później zginie z ich ręki. Takie czekanie z wyrokiem jest chyba jeszcze gorsze, życie w ciągłym strachu, że za moment możemy pożegnać się z tym światem.


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Mr.Q - 10-09-2012

Tak... Pazerność robi swoje. Mogli się wycofoać pod koniec lat 70, ich losy potoczyłyby się inaczej.


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Kratos - 26-09-2012

Prometeusz - jeden z bardziej wyczekiwanych filmów roku i jednocześnie chyba jeden z największych zawodów. Nie przepadam zbytnio za takim kinem, więc jak już coś ma mi się spodobać to musi mnie porwać. A "Prometeusz" nie porwał. Świetna początkowa scena, zdjęcia i muzyka, ale to trochę za mało. Film naszpikowany jest głupimi błędami czy zachowaniami bohaterów. Kiepsko się ogląda film, w którym bohaterowie-naukowcy zachowują się jak dzieci albo postaci żywcem wyjęte z tandetnego horroru. W zasadzie można też wziąć pod lupę cel tej całej wycieczki - czy oni naprawdę myśleli, że wpadną na obcą planetę i ot tak zaczną gadać na luzie z całkowicie obcą cywilizacją? Świetne role Theron, Rapace, a w szczególności Fassbendera. 6/10