PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Nowy dział - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: playstationforum.pl (https://playstationforum.pl/forum-playstationforum-pl)
+--- Dział: Ogłoszenia, uwagi, propozycje (https://playstationforum.pl/forum-ogloszenia-uwagi-propozycje)
+--- Wątek: Nowy dział (/thread-nowy-dzial)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Nowy dział - Kratos - 14-08-2011

Nie 2, a nawet 3 forów. Może rzeczywiście nie warto z nimi konkurować, każdy z nich ma sporo użytkowników. Może co najwyżej wejść w jaką współpracę, wymianę bannerami, ale to też do obgadania.


RE: Nowy dział - Kratos - 02-09-2011

Dodałem ankietę, proszę o głos każdego, nawet tych, którzy są przeciw pomysłowi ;]

3 pierwsze opcje są zaliczane jako "tak", a ostatnia czwarta jako "nie" dla pomysłu.


RE: Nowy dział - Draco - 02-09-2011

Póki co jest mi wszystko jedno. Nie mam PSP i póki co nie zapowiada się żebym miał (wolę konsole stacjonarne) a więc i moja wiedza na ten temat jest nie za duża (szwagier ma PSP więc co najwyżej u niego będę mógł sprawdzać jak rozwiązać jakiś problem np z siecią). Z drugiej strony nazwa Playstation Forum trochę zobowiązuje do zajęcia się tematyką wszystkich konsol Playstation także Portable.


RE: Nowy dział - Jacek - 03-09-2011

dla mnie ankieta jest zbędna dział o PSP powinien tu dawno być! przecież to forum o Playstation


RE: Nowy dział - Kratos - 03-09-2011

Forum o wszystkich konsolach PlayStation, ale jak wiadomo u nas wszystko przychodzi z opóźnieniem. Najpierw PS2, potem PSX i PS3. Jak już dodajemy PSP, a wszystko wskazuje na to, że jednak dodamy i tę konsolę (w tej chwili żadnego głosu przeciw, 13 na plus) to myślę, że ten jeden raz możemy iść do przodu i dodać także dział o następcy 1-szej przenośnej konsolce Sony, czyli PlayStation Vita, która to swoją premierę będzie miała pod koniec tego roku w Japonii, a na początku następnego w reszcie świata.

Pozostaje tylko dogadać działy do obu, mam nadzieję, konsol i też ogłosić jakiegoś nabory na newsmanów, by się przydało, Co myślicie o tym? Dodajemy też przy okazji drugą przenośną konsolę Sony?


RE: Nowy dział - JaDCorbeN - 04-09-2011

A nie lepiej jeżeli już to dodać jeden ale zawierający obie konsole przenośne? Ewentualnie potem jak będzie zainteresowani erozbić je.


RE: Nowy dział - Sandinista - 04-09-2011

Jestem za dodaniem również działu o PS Vita, w końcu premiera tuż tuż.


RE: Nowy dział - Jujo480 - 04-09-2011

Ja także. Przyda się dział PSP i PS Vita. Pozdrawiam. Smile


RE: Nowy dział - Kratos - 04-09-2011

(04-09-2011, 00:49)jadcorben napisał(a): A nie lepiej jeżeli już to dodać jeden ale zawierający obie konsole przenośne? Ewentualnie potem jak będzie zainteresowani erozbić je.

To znaczy jak chcesz to zrobić? To już chyba nie będzie robiło większej różnicy czy dział będzie 1 i nazywał się "Konsole przenośne" czy 2 osobne - PSP i PSV, zmiany raczej kosmetyczne. Rozchodzi się o to czy dodawać nową przenośną konsolę Sony w ogóle.




RE: Nowy dział - Jujo480 - 04-09-2011

Jeżeli nie dodacie PlayStation Vita to za pół roku będzie ten sam problem co obecnie z PSP. Użytkownicy będą się jego domagać i będzie kolejne zakładanie działu, więc chyba lepiej teraz za od razu dwa działy i problem z głowy. Oby tylko się ktoś w nich udzielał. Pozdrawiam.